Як зміцнити кузов. зміцнити корпус машини.

Практика показує, що чим жорсткіше кузов , тим краще автомобіль управляється і поліпшуються його ходові характеристики. Один із способів зміцнити кузов деяких моделей ВАЗ - установка просторового гоночного каркаса або спеціальної розтяжки задніх опор. Можливий і інший варіант - використовувати підсилювач кузов а. Він, на думку багатьох експертів, вважається найбільш ефективним і адаптований до багатьох моделей сімейства ВАЗ.
Інструкція
1
Установка підсилювача кузов а значно збільшує стійкість автомобіля при русі по прямій і особливо в умовах російських доріг, а також на великих швидкостях. Збільшити жорсткість кронштейна кріплення силового агрегату можна за допомогою комплекту опор «Спорт». З його установкою зменшується переміщення двигуна в процесі експлуатації, скорочується амплітуда коливань силового агрегату, що покращує перемикання передач. Даний комплект рекомендується до установки на спортивні і моделі, що знаходяться в процесі тюнінга.
2
Збільшити жорсткість кронштейна можна також за допомогою кронштейна розтяжки - краба. Його установка передбачає одночасно установку серійних сайленблоки і сайленблоки підвищеної жорсткості з поліуретану.
3
Для збільшення жорсткості місць кріплення важелів підвіски і передньої підвіски призначена поперечина Autoproduct. Завдяки їй, можна знизити навантаження на кузов на чверть. Її використання допомагає досягти оптимального поєднання комфорту і жорсткості за рахунок оригінальної конструкції сайленблоки.
4
Ще одна можливість посилити кузов - встановити передню опору силового агрегату. В результаті, більш жорстка конструкція опори сприятиме динамічної оптимізації підвіски силового агрегату, особливо в режимах максимальних навантажень на двигун. Додаткову жорсткість кронштейну додасть конструкція коробчатого перетину. Опора сконструйована таким чином, що чим сильніше коливання, тим більше її жорсткість.
5
Щоб зменшити переміщення задніх стаканів кріплення підвіски і місця кріплення задньої балки до кузов у, слід використовувати задню розпірку. З її установкою переміщення скоротиться на 20%, а загальна крутильна жорсткість кузов а збільшитися на 5%. Це сприятливо позначиться на керованості, стійкості та безпеки руху на віражах. А нижня розпірка зменшить переміщення кронштейна важеля передньої підвіски більш, ніж втричі.