Як накрутити пряме волосся. Як завити волосся в будинок умовах без бигудей і приладів.

Прямі волосся виглядають буденно, а кучеряві локони - святково і красиво. Принаймні, так міркують власниці гладких невьющіхся волосся. Повсякденність прямих локонів легко виправити за допомогою стайлінгу і приладів для укладання.
Вам знадобиться
  • - бігуді;
  • - плойка;
  • - укладальні кошти;
  • - гребінець.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб завити пряміше волосся, додати їм хвилястість і легкість - це використовувати бігуді. Попередньо нанесіть укладань на сухі або трохи вологі пасма і щільно накрутіть кожне пасмо. Якщо ви і застосовуєте термобигуди, ефект буде досягнутий за 10-15 хвилин, і знімати їх можна, як тільки вони охолонуть. Якщо ж ви вирішили скористатися бигудями на липучках, доведеться набратися терпіння і почекати не менше 2 годин або ж скористатися феном для якнайшвидшого досягнення результату. Останній спосіб для дуже жорстких і густого волосся не підходить, таке укладання протримається не довше 1-2 годин.
2
Кудрі на волосся середньої довгі добре робити за допомогою бигудей-бумерангів. За зовнішнім виглядом вони схожі на скручуються гумові джгутики товщиною в палець, вони легко розпрямляються і добре згинаються і фіксуються. Така завивка дасть пружні і дуже природні кучерики. А щоб досягти максимальної натуральності, використовуйте бумеранги різного діаметру. Накручувати бігуді треба на вологі волосся, знімати після повного їх висихання. Коли ви приберете з голови останній бумеранг, вз'ерошьте волосся руками, не розчісуйте. Закріпіть зачіску лаком.
3
Дрібні кучері на волоссі робляться за допомогою коклюшек, або бигудей-спіральок. А якщо ви хочете просто надати прямим волоссю дрібну пружну хвилю, скористайтеся бигудями-зигзагами (подовжені пластмасові шпильки для волосся із затискачем на кінці). Укладальні кошти наносите в міру, щоб кучерики виглядали натурально. Процедура і час витримки коклюшек і зигзагів - ті ж.
4
Мабуть, найбільш швидкий, але травмирующий волосся спосіб накрутивши - використовувати плойку. Укладку плойкою слід робити тільки на сухі волосся. Просто оберніть пасмом нагрівальний елемент, через 5-10 секунд відпустіть. Якщо у вас тонкі, сухі волосся, плойка швидко спалить їх, тому від цього способу краще відмовитися.