Як випрямити кучеряве волосся.

Природа жінок така, що маючи гарні кучеряві від природи волосся , вони хочуть у що б то не стало їх випрямити. На щастя, на сьогоднішній день це не складає особливих труднощів. Завдяки існуючим інструментам і косметичним засобам випрямити навіть самі неслухняні локони можна не тільки в перукарському салоні, але і в домашніх умовах.
Інструкція
1
Ненадовго випрямити кучерики допоможе термічний спосіб. Помийте голову і, трохи просушивши її рушником, приступайте до справи. Злегка натягуйте прядки волосся гребінцем і фіксуйте їх у такому положенні за допомогою фена. Намагайтеся не поспішати і робити все дуже акуратно, тому що можна пошкодити волосся . Зверніть увагу на те, що для випрямлення хімічної завивки ця процедура не підійде.
2
Помийте голову, нанесіть на вологі волосся засіб для випрямлення і почекайте, поки вони висохнуть природним шляхом. Увімкніть спеціальний пристрій - «праску» - і залиште на деякий час, щоб він гарненько нагрівся. Після цього захопіть їм одну пасмо і не поспішаючи проведіть по всій довжині волосся від коренів до кінчиків. Намагайтеся довго не затримувати прилад на одній дільниці. При необхідності повторіть процедуру.
3
Щоб випрямити волосся на тривалий проміжок часу, відвідайте перукарський салон. Там вам запропонують одну з популярних процедур - хімічна випрямлення. Спочатку на локони завдадуть спеціальне хімічна речовина, а після цього їх витягнуть за допомогою розгладжує щітки і закріплять гелем або лаком. Цей спосіб, хоча і ефективний, в той же час дуже шкідливий для волосся. Тому користуватися їм рекомендується якомога рідше.
4
Ще один салонний спосіб випрямлення кучерявих волосся - біо-випрямлення. Він вважається абсолютно нешкідливим, тому що виключає використання хімічних засобів. Волосся обробляють аміно-цістііновимі кислотами. Вони проникають в стрижні волосся і, взаємодіючи з кератинами, міняють їх структуру. В результаті ваші пасма стають більш гладкими і шовковистим.
Зверніть увагу
Щоб волосся менше травмувалися, намагайтеся вдаватися до процедури випрямлення не дуже часто, а після неї обов'язково робити відновлюють маски.
Корисна порада
Щоразу перед використанням «прасування» наносите на волосся термозахисні кошти.