Як наростити нігті гелем.

З кожним роком процедура нарощування нігтів гелем стає все більш популярною. Відбувається це завдяки підвищеному інтересу до неї з боку жінок, які не можуть похвалитися природною красою і здоров'ям нігтів. Нарощування ж допомагає створити витончений манікюр і робить зовнішній вигляд нігтів доглянутим.
Вам знадобиться
  • - гель;
  • - пилочка;
  • - засіб для знежирення;
  • - тіпси;
  • - клей;
  • - тіпсорез;
  • - ультрафіолетова лампа;
  • - форми для нарощування нігтів
Інструкція
1
Насамперед підготуйте нігтики до процедури нарощування. Ображати їх і за допомогою пилочки добре відшліфуйте нігтьову пластину. Це робиться для того, щоб гель згодом не відшаровувався. Після цього нанесіть на оброблені нігті засіб для знежирення і залиште на кілька хвилин, але не більше, ніж на 5.
2
Уважно підберіть штучні нігті (тіпси) на кожен палець. Нанесіть крапельку клею на перший типс і прикладіть його до нігтя. Щільно притисніть і потримайте кілька секунд, поки клей буде підсихати. Цю ж процедуру проведіть для інших нігтів. Слідкуйте, щоб на місці склеювання не з'являвся бульбашки, інакше манікюр протримається недовго.
3
Коли все тіпси будуть наклеєні, візьміть тіпсорез і з його допомогою, акуратно подрежьте їх до потрібної довжини. Обробіть кінчики штучних нігтів пилочкою. Після цього відкрийте флакончик з гелем і перемішайте його пензликом. Потрібно заважати лише ту частину гелю, яка використовуватиметься під час процедури.
4
Наберіть на пензлик трохи гелю і починайте наносити його на ніготь. Намагайтеся розподіляти його якомога рівномірніше, заповнюючи при цьому простір між типсами і підставою нігтя, щоб поверхня вийшла рівною. Покладіть руку під ультрафіолетову лампу і зачекайте пару хвилин, поки гель застигне.
5
Після нарощування обробіть нігті спеціальним засобом для знежирення, щоб видалити липкий шар, що залишився в результаті полімеризації гелю. Це допоможе уникнути появи невеликих вм'ятин на нігтьової пластини.
6
Можна нарощувати нігті на формах. Для цього накладіть спеціальний трафарет на нігтьову пластину таким чином, щоб його віконце виявилося під краєм нігтики. Зверху рівним шаром нанесіть гель і висушіть його під ультрафіолетовим світлом. Після цього акуратно приберіть форму. Свої нігті перед цією процедурою повинні бути довгими.
Зверніть увагу
Перед тим як проводити нарощування самостійно, обов'язково сходіть до фахівця з манікюру і вивчіть всі тонкощі цього процесу. Не нарощувати нігті, якщо ви приймаєте гормональні або лікарські препарати, тому що внаслідок цього може початися відшарування гелю. Користуватися кремом для рук в день нарощування не рекомендується.
Корисна порада
Якщо при нарощуванні ніготь вийшов нерівним, видаліть недосконалості за допомогою пилочки, нанесіть новий шар гелю і знежирте.