Як вирощувати курок.

Кури є найпоширенішою і невибагливою птахом у дворах сільських будинків і на дачах городян. Кури яєчних порід несуть багато яєць, м'ясні кури швидко набирають вагу і досягають значних розмірів. Найоптимальнішим варіантом буде розведення яєчно-м'ясних порід, таких як нью-гемпшир, плімутрок, корниш, род-айленд та ін. Ці птахи здатні забезпечити яйцями круглий рік, а при забої дають хорошу тушку.
Інструкція
1
Щоб зайнятися розведенням курей, потрібно побудувати курник. Це може бути сарай, який легко сколотити з дешевого матеріалу. Головне, щоб не було протягу. Приміщення необхідно обладнати гніздами і сідалами. Для вигулу птиці поряд з курником огороджують сіткою просторе місце і ставлять годівниці з поїлками.
2
Можна придбати молодняк курей і швидко почати отримувати готову продукції. А вигідніше купити добових курчат і виростити їх самому. І тих і інших краще купувати на птахофермах, де вся птиця продається вже прищепленої і не відбудеться підміни з породою.
3
Маленьких добових курчат спочатку містять в теплому приміщенні під нагрівальним приладом, що забезпечує температуру в 29-33 градуси. Перший тиждень годівля добових курчат повинно проводитися через дві години сиром, вареним яйцем, пшоном, недоїдений корм обов'язково видаляють. Ставлять чисту воду.
4
Через тиждень температуру нагрівача можна знизити на 4 градуси. Годування курчат проводять вже через три години кашами з комбікормів, додають рубану дрібну траву, окремо ставлять річковий пісок, крейда, деревне вугілля. Корм повинен бути розсипчастим з низьким вмістом вологи. Курчат часто виносять на прогулянку.
5
До двадцятиденного віку курчат можна утримувати при 20-22 градусах за Цельсієм, вони можуть довго гуляти в обгородженому місці. Годують їх вологими мешанками і сухим комбікормом. Так само продовжувати ставити окремо пісок, крейда, кут. Коли курчата оперяться, їх переводять в курник.
6
При правильному вирощуванні у віці 4-5 місяців молоді курочки починають нестися. Відбирають найпродуктивніші екземпляри з хорошим статурою і залишають для подальшого розведення, а решти відгодовують для забою.