Як назвати цуценя хаскі. Як назвати собаку лайку.

Хаскі - напрочуд гарна порода північних собак, відмітною особливістю яких стали блакитні очі, тепла пухнаста «шуба» і рівний спокійний характер. Це собака - друг і компаньйон, але вона не домашній зніжений улюбленець. Хаскі виводилися в умовах Крайньої Півночі в якості їздових собак, тому навіть маленьке цуценя вже готовий трудитися - впрягатися у віз і перевозити не надто важкий вантаж.
Інструкція
1
Врахуйте те, що ваш щеня, який сьогодні просто зворушливий блакитноокий грудку шерсті на заплітається лапках вже до року стане красивою, сильною, гордою собакою. Поставтеся дуже відповідально до вибору йому клички. Для хаскі не підійдуть чудернацькі або несерйозні імена, вона просто за визначенням не може бути Джесікою, Бонька або помпонами.
2
Цуценятам одного посліду заводчик, як правило, привласнює імена сам, на одну і ту ж букву, яка відповідає порядковому номеру посліду. Але ім'я собаки, яке ви побачите в щенячого картці, може складатися з декількох слів, оскільки в кличку додають і назва розплідника. Це ім'я призначене для участі у виставках. У звичайному житті цуценяті краще дати ім'я з одного, максимум - з двох слів. Краще, якщо домашня кличка собаки буде співзвучна з офіційною або починатися на ту ж букву.
3
Придивіться до цуценяти. Навіть маленький, він вже має якимось характером і має особливості зовнішності. Ви можете обіграти їх. Іноді цікаві, оригінальні поєднання виходять з комбінації перших складів кличок матері і батька. Зайдіть в інтернет, там представлені цілі каталоги собачих кличок на різні літери і навіть з розбивкою по кобелям і сукам.
4
Якщо ви нічого не знайшли підходящого, може бути є сенс перечитати відомих авторів, які писали про Північ. Перегорніть Джека Лондона або О'Генрі - в їх розповідях ви зустрінете багато імен, які носили їздові собаки. Подивіться на карту північних територій або Сибіру. Цілком можливо, що вашому вихованцеві підійде якесь географічне назва, наприклад: Алдан, Вилюй, Коштом, Есей, Хатанга, Айхал, Хета.
5
У кожному разі, кличка повинна бути короткою і звучною. Спробуйте проговорити її вголос, вона повинна легко вимовлятися і виділятися фонетично. Добре, коли в ній буде присутній звук «р», що підкреслює характер пса. Звук «х» в кличці хаскі також буде цілком доречний - ці собаки не гавкають, а видають звук, схожий на хрип.