Як швидко висушити волосся.

Використання фена є найпростішим і швидким способом сушіння волосся. Однак якщо його немає або шкіра голови потребує відпочинку та лікуванні, можна висушити волосся природним шляхом. А щоб це було швидко, необхідно вдатися до деяких хитрощів.
Інструкція
1
Після миття волосся загорніть їх в махровий рушник. Через 5 хвилин зніміть, обережно розчешіть волосся і загорніть їх в інше сухе рушник, бажано теж махровий. Воно добре поглинає воду і за рахунок цього волосся швидко стають вологими, а не мокрими, що істотно прискорює їх подальше висихання.
2
Через 5 хвилин зніміть другий рушник з голови, візьміть його між долонями і потріть окремі пасма волосся. Потім пальцями розпушити їх і залиште на кілька хвилин висихати природним способом. Крім цього, періодично струшуйте волосся руками і пальцями ділите їх на пасма. Тобто створюйте постійний потік повітря. Він-то і необхідний для швидкого висихання волосся.
3
Якщо фена немає або він з якихось причин не може бути використаний для сушки волосся, але при цьому є утюжок для випрямлення - скористайтеся ним. Тільки не застосовуйте його на мокрі волосся . Це буде довго за часом і шкідливо для волосся.
4
Якщо в квартирі холодно, природне висихання волосся відбуватиметься трохи довше. Але якщо висушити їх треба швидко у що б то не стало, перед миттям голови включите духовку, а після сушіть волосся на кухні. А щоб цей час не проходило даремно, проводите його з користю для себе - освіжите або, навпаки, зніміть макіяж, подкорректируйте або зробіть манікюр, прочитайте щось важливе і т.д.
5
В літній час швидко висушити волосся природним способом допомагає сонце і сухе повітря в будинку. Однак і тепла погода буває оманливою. Тому в сильний вітер уникайте протягів після миття голови і не сушіть волосся біля вікна.
6
Якщо волосся неслухняні, скручуються або після висихання нагадують пересохлу солому, сушіть їх на бігуді-ежиках (липучках). Для легкої хвилі і просто гладких пасом підходить великий їх діаметр, приблизно 8-10 см, а для кучерів - 2-3 см. Накрутите на них волосся через 5-7 хвилин після того, як знімете рушник. Перед накручуванням ретельно розчісуйте кожне пасмо, тоді волосся висохнуть швидше і будуть гладенькими.