Як бути хорошою дочкою. Як правильно себе вести якщо не живеш? Чи ладнаєш з дочкою.

Відносини між людьми - складна штука, яку зрозуміти і пояснити досить важко. Жити без конфліктів з рідними, розуміти їх, знаходити спільну мову - про це мріє чи не кожна людина. Для душевного комфорту і рівноваги необхідно мати хороші взаємини з батьками. Як бути хорошою дочкою , щоб відносини були справжніми, а не награним?
Інструкція
1
Поважайте своїх батьків. Повага - найголовніше в будь-яких відносинах. Крім цього цінуєте їх. Адже це найближчі люди на світі. І найстрашніше для людей, які виховали своїх дітей, бачити зневагу і неповагу до них.
2
Чи не сперечайтеся з батьками. Вони бажають вам тільки добра. Часом думку дітей не збігається з думкою батьків, у зв'язку з цим виникає непорозуміння, образи і докори. У цих випадках подумайте, як би ви вчинили на їх місці. Адже можливо, що у вас говорить егоїзм. Прислухайтеся до їхньої думки, намагайтеся зрозуміти і розділити їх точку зору.
3
не турбуйтеся батька і матір. Досить часто доньки ображають батьків необдумано і мимоволі. Повернулася пізно додому і не попередила про те, що затримаєшся? Досить стандартна ситуація, яка зустрічається дуже часто. Батьки хвилювалися, переживали і чекали дзвінка. Хороші дочки завжди попереджають і ставлять до відома про те, де вони знаходяться. Тим більше, якщо дочка живе з батьками.
4
Радуйте їх, робіть приємні сюрпризи. У батьків річниця весілля? Так чому ж не влаштувати їм свято? Вони будуть на сьомому небі від щастя, думаючи про те, яка у них хороша дочка.
5
Будьте вдячною. Батьки - це люди, які подарували життя. Це чудово, коли дочка дякує своїх найближчих людей за це. Допомагайте завжди і у всьому. Гарна дочка повинна бути помічницею мамі і батькові.
6
Радьтеся з батьками. Коли вони бачать і усвідомлюють, що їхня думка важлива для вас, вони розуміють, що правильно вас виховали. Не звинувачуйте їх ні в чому. Не засуджуйте за помилки, здійснені в молодості або вже в зрілому віці. Намагайтеся зрозуміти і відчути чому вони так вчинили. Засудити легко, зрозуміти набагато складніше.
7
Бути гарною дочкою досить просто, дотримуючись елементарних неписані закони, які не ми придумали, але які допомагають вибудовувати справжні, теплі та доброзичливі стосунки.