Як повернути джинси в магазин. повернути джинси в магазин на підставі не ту розміру.

Швидка примірка в магазині не завжди дає можливість отримати повне уявлення про якість і розмірі джинсів. Якщо шлюб або невідповідність нормам виявлені після покупки, ви маєте право повернути товар назад або обміняти його. Для цього потрібно скласти претензію і обґрунтувати своє бажання розірвати договір купівлі-продажу.
Інструкція
1
Напишіть претензію в магазин. У шапці заяви вкажіть назву організації та П. І. Б. керівника. Потім вкажіть свої дані, в тому числі, контактний телефон. Після цього поясніть суть вашої претензії. Вкажіть дату покупки і назва товару. Подібно опишіть проблему, яка виникла у вас після придбання. Напишіть свої вимоги до магазину. Уточніть, чи хотіли б ви обміняти джинси або отримати свої гроші назад. Поставте поточну дату і особистий підпис.
2
Прикладіть до претензії чек, який підтверджує факт покупки в цьому магазині . У випадку, якщо продавець відмовиться приймати у вас заяву, відправте на адресу магазину лист з повідомленням. Ви повинні пред'явити претензію не пізніше ніж через 14 днів після покупки, інакше повернення товару буде неможливий.
3
Проведіть незалежну експертизу для встановлення факту шлюбу. За законом, проведення цього дослідження повинен оплачувати магазин, якому пред'являють претензії. Наполягайте на своїй присутності під час експертизи, щоб уникнути можливого обману. Якщо ж продавець відмовляє вам, вимагайте офіційно підписаної заяви, щоб пред'явити його в суді. Але в такому випадку, оплачувати експертизу доведеться за свій рахунок. Якщо експерт підтвердить, що брак виник не з вашої вини, оплату процедури вам відшкодує магазин у випадку судового розгляду.
4
Надайте магазину результат експертизи. Якщо продавець і після цього відмовляється приймати товар назад, звертайтеся із заявою до суду. Після винесення рішення, магазин поверне вам вартість товару, сплатить експертизу і, можливо, виплатить моральну шкоду.
Зверніть увагу
Відсутність чека не є підставою для відмови в поверненні товару. У продавця є копія в касовому апараті або запис у журналі, тому не бійтеся відстоювати свої права.
Корисна порада
Ви можете повернути джинси в магазин протягом двох тижнів у випадку, якщо вони не підходять вам за розміром. Але річ повинна зберегти товарний вигляд і етикетки. У такому випадку, продавець обмінних джинси на такі ж, але потрібного розміру або поверне вам гроші.