Як повернути гроші за гарантією. Як повертає гроші за гарантії samsung.

Відповідно до закону «Про захист прав споживачів», покупець, який придбав бракований, неякісний товар, має право повернути свої гроші . Для цього складається претензія, адресована директору магазину, мережі магазинів. Продавцем робиться експертиза, за результатами якої повертається сума, сплачена за товар.
Вам знадобиться
  • - закон "Про захист прав споживачів";
  • - чек на товар;
  • - гарантійний талон на товар;
  • - бланк претензії;
  • - паспорт.
Інструкція
1
Законодавством РФ затверджено перелік видів товарів, по яких можливе повернення грошей. Це технічно складна продукція, до яких відносять: холодильники, пральні машини автоматичні, снігоходи, мотоцикли, катери, яхти та інші. Тобто при виявленні поломки таких товарів ви має право розірвати договір з продавцем і повернути гроші , сплачені за них.
2
Постановами Уряду РФ № 81, 1222 затверджено перелік товарів, які неможливо повернути в магазин. Це тварини, рослини, товари побутової хімії, меблі побутова та інше.
3
Врахуйте, що ви зобов'язані правильно експлуатувати куплену непродовольчу продукцію. В умовах експлуатації прочитайте всі правила. Якщо ви не порушували їх, приступите до документального оформлення. Складіть претензію, адресовану директору магазину, мережі магазинів. Прикладіть до неї копію товарного (касового) чека, гарантійний талон. Врахуйте, термін гарантії на товар вказаний на талоні. На холодильники, пральні машини-автомати він, як правило, в районі трьох років. При купівлі товару продавці часто пропонують додаткову гарантію. При її придбанні строк продовжується ще на рік або більше. На окремі комплекти товарів гарантія може відрізнятися від терміну гарантії на сам товар.
4
Товар з усією комплектацією, отриманої при покупці, претензію з пакетом документів принесіть особисто в магазин. Попросіть на вашому екземплярі поставити відмітку про прийом претензії, інший примірник залиште у продавця.
5
При відмові продавця приймати вашу претензію направте документи поштою рекомендованим листом, зробіть позначку про те, щоб листоноша повідомив вас про вручення спрямованої документації. Ви вправі відправити претензію через інтернет, телеграф.
6
Після закінчення 10 днів з моменту отримання претензії продавець зобов'язаний повернути вам гроші за неякісний, бракований товар. Несправність технічно складних товарів підтверджується експертизою. Її зобов'язаний проводити магазин. Бажано вам бути присутніми під час експертизи. Так як існує чимало хитрощів, вивертів, на які йдуть підприємства, щоб не повертати гроші .
7
При відмові продавця проводити експертизу неякісного, бракованого товару зверніться до фахівців, які встановлюють причину несправності продукції. З результатами експертизи, чеком на оплату таких послуг прийдіть у фірму, де був придбаний товар. Магазином відшкодовується вартість експертизи, купленого товару.
8
Якщо продавцем товару ніяких дій не робиться, зверніться до органів захисту прав споживачів. Поясніть співробітникам цієї служби всю ситуацію. Працівники Росспоживнагляду підкажуть вам, що потрібно зробити для повернення грошей.
9
Зверніться до суду. Напишіть позовну заяву. Прикладіть до нього документальні докази вашої правоти. Це претензія, яка датована моментом її складання, копія чека сплати за товар, за експертизу (якщо вона проводилась за ваш рахунок), копія гарантійного талона, несправний товар. Доказовою базою ще буде служити позначка на претензії або повідомлення про вручення продавцю. Постанова судового органу зобов'яже примусово виплатити вам гроші разом з неустойкою.
Купуючи товар в магазині, ми розраховуємо користуватися ним довго і з задоволенням. На жаль, досить часто наші надії не виправдовуються - і нам доводиться нести його назад. Ось тільки продавці не дуже охоче приймають назад бракований товар , навіть якщо він знаходиться на гарантії. Щоб не зайвий раз не витрачати нерви при поверненні товар а під час його покупки потрібно дотримуватися декількох правил.
Вам знадобиться
  • Щоб повернути свої гроші вам буде потрібно написати заяву, а при особливо «важкому» випадку звернутися до юриста.
Інструкція
1
Купуючи товар , обов'язково візьміть всі документи - від касового чека до гарантійного талона. Це важливо.
2
У період дії гарантійного терміну збережете всі чеки та документи, які вам видали разом з покупкою.
3
Якщо товар виявився з браком, не втрачайте часу - відразу зверніться в магазин, де ви його купили. Претензій на словах не пред'являйте - це марно. Напишіть заяву. Найчастіше заяви на повернення буває достатньо.
4
Якщо ж вам «пощастило» потрапити на недобросовісного продавця - не здавайтеся. Зробіть експертизу в незалежного експерта.
5
Якщо горе-продавець продовжує тягнути час - зверніться до юриста. Поява юриста діє чарівним чином - вам повернуть гроші за неякісний товар і відшкодують витрати на експертизу та юридичні послуги.
Зверніть увагу
Якщо продавець спробує нав'язати вам свого експерта - не поспішайте скористатися цією рекомендацією. У експерта і власника магазину можуть бути свої попередні домовленості.
Корисна порада
Попередньо ви можете отримати юридичну консультацію у відділі захисту прав споживачів.