Як зробити датчик рівня палива. згорів резистор дуть.

При виході з ладу датчика рівня палива лампочка на панелі приладів може загорятися незалежно від кількості палива в баку, або взагалі перестати працювати. У цьому випадку його можна відремонтувати.
Вам знадобиться
  • - викрутка;
  • - ключ «на 10»;
  • - головка «на 7»;
  • - тестер або мультиметр;
  • - новий терморезистор.
Інструкція
1
Від'єднайте «мінусовий» дріт від акумулятора. Зніміть заднє сидіння для звільнення доступу до бензопріемніку. Відігніть шумоізоляційні покриття над кришкою люка.
2
Відверніть два самореза, а потім зніміть кришку люка. Від'єднайте роз'єм датчика . Послабте хрестоподібної викруткою хомути кріплення шлангів підведення і зливу палива до трубок. Посуньте черзі шланги з трубок за допомогою ключа «на 10».
3
Вийміть бензопріемнік з датчиком рівня палива з бака. Це потрібно робити обережно, щоб не пошкодити поплавок. Зніміть потім прокладку бензопріемніка. Закрийте кришку бензопріемніка на час робіт.
4
Видаліть бруд з датчика і огляньте його. Перевірте справність ланцюга за допомогою тестера або мультиметра. Основною причиною поломки датчика є вихід з ладу терморезистора, який розташовується в колбі. У цьому випадку сигнал на тестері буде відсутній.
5
Зніміть пластину, що закриває верхню частину колби. Видаліть що у непридатність терморезистор з колби і з кришки.
6
Встановіть в колбу новий терморезистор. Якщо невідомо, який опір мав згорілий резистор, підберіть його наступним чином.
7
Підключіть до роз'єму датчика рівня палива , що знаходиться на бензопріемніке, терморезистор пробного опору і включіть запалення. Лампочка на панелі приладів повинна загорітися через 5-10 секунд. Налийте в невелику ємність трохи бензину і опустіть туди підключений терморезистор. Зачекайте п'ять-сім хвилин. Якщо він підібраний правильно, лампочка повинна згаснути.
8
впаяли «ніжку» терморезистора в середину колби, так щоб він не торкався її стінок. Припаяйте потім його верхню «ніжку». Зберіть датчик.
9
Установку зробіть у зворотній послідовності. Підключіть «мінусовий» провід до акумулятора. Перевірте роботу датчика рівня палива при першій можливості.