Як заборонити пінг.

Нерідко користувачів дратує повільність в роботі інтернету. Особливо це відноситься до численної армії любителів мережевих ігор. Можна скоротити час потенційних затримок, відключивши функцію ping.
Вам знадобиться
  • - ПК зі встановленою операційною системою Windows;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Увійдіть в меню «Пуск» операційної системи Windows, клацнувши відповідне кнопці в лівому куті панелі задач. Деякі пристрої для введення інформації мають клавішу з логотипом Windows, натиснувши на яку можна отримати доступ до головного меню операційної системи безпосередньо з клавіатури.
2
Відкрийте розділ «Панель управління», активуйте меню «Брандмауер Windows» і в діалоговому вікні перейдіть на вкладку «Розширені». Натисніть на кнопку ICMP Settings і вимкніть «Allow incoming echo request», знявши галочку з відповідного пункту меню. Збережіть зроблені вами зміни в настройках, якшо клавішу «Ok».
3
Скористайтеся вбудованим додатком IPSec для блокування вхідних і вихідних ping-пакетів. Натисніть на кнопку «Пуск» і, якщо ви використовуєте операційну систему Windows 7, введіть mmc в рядок пошуку. Володіючи комп'ютерів під управлінням ОС Windows XP, впишіть аналогічне значення в рядок «Виконати». Клікніть по пункту «Відкрити» або натисніть на клавішу Enter.
4
Підтвердіть свій вибір і у вікні додатків перейдіть в меню File. Виберіть функцію «Add/Remove Snap-in» та активуйте утиліту «IP Security and Policy Management». Поставте прапорець у полі «Local computer» і завершите роботу майстра, якшо кнопку Close.
5
Натисніть праву клавішу маніпулятора і викличте контекстне меню. Позначте команду «Manage IP filter Lists and Filter Actions» та активуйте пункт «All ICMP Traffic». Перейдіть в розділ «Manage Filter Actions", клікніть по кнопці Next і відзначте прапорцем напис «Block». Підтвердіть зроблені настройки і закрийте діалогове вікно.
6
В контекстному меню «IP Security Policies» активуйте команду «Create IP Security Policy». Вкажіть пункт «Block Ping» у відповідному полі відкрився майстра створення політик. Зніміть прапорець навпроти напису «Activate the default responce rule» і зробіть вибір на користь пункту «Edit Properties». Збережіть зроблені настройки і закрийте вікно майстра.
Корисна порада
Перед перевіркою значення ping відключіть антивірусну програму і фаєрвол.
Функція ping використовується для перевірки доступності інтернет-ресурсів за допомогою відправки на використовуваний хост пакета певного розміру. При цьому заміряється час повернення даних, щоб визначити швидкість з'єднання. Дана функція відключається любителями мережевих ігор, щоб скоротити час затримок.
Інструкція
1
Відкрийте меню «Пуск» операційної системи Windows, кнопка якого знаходиться в лівому куті панелі задач. Також на деяких клавіатурах є кнопка з зображенням віконця Windows, натиснувши на яке, можна запустити головне меню. Перейдіть в розділ «Панель управління» і зайдіть в меню «Брандмауер Windows». Натисніть на вкладку «Розширені» в діалоговому вікні.
2
Знайдіть кнопку ICMP Settings і натисніть на неї, після чого зніміть галочку біля напису "Allow incoming echo request". Після цього внизу вікна натисніть на кнопку «Ок», щоб зберегти зазначені настройки. Після цього для заборони вхідних і вихідних ping-пакетів необхідно скористатися вбудованим додатком IPSec.
3
Натисніть на кнопку «Пуск» і введіть значення mmc в рядок пошуку (для Windows 7) або в рядок «Виконати» (для Windows XP). Натисніть кнопку «Відкрити» або клавішу Enter.Подтвердіте виконання команди і відкрийте меню File у вікні додатків. Виберіть функцію "Add/Remove Snap-in" і додайте утиліту "IP Security and Policy Management". В поле "Local computer" поставте прапорець і натисніть кнопку Close, щоб завершити роботу майстра.
4
Натисніть правою кнопкою мишки на рядок "IP Security Policies", щоб викликати контекстне меню. Виділіть команду "Manage IP filter Lists and Filter Actions" і відзначте пункт "All ICMP Traffic". Після цього перейдіть в розділ "Manage Filter Actions". Натисніть кнопку Next і поставте прапорець біля напису "Block". Підтвердіть настройку і закрийте діалогове вікно.
5
Виберіть команду "Create IP Security Policy» у відповідному меню "IP Security Policies". Відкриється майстер створення політик, в якому вкажіть у відповідному полі "Block Ping". Зніміть прапорці біля напису "Activate the default responce rule" і поставте біля "Edit Properties". Збережіть налаштування і закрийте вікно майстра.