Як відкрити магазин одягу для вагітних.

Безформні балахони в гардеробі вагітних жінок поступово витісняються елегантними костюмами і сукнями. Ніша в сфері продажів товарів для майбутніх мам поступово заповнюється, але у вас ще є можливість відкрити цей прибутковий бізнес. Зареєструйте свою фірму офіційно і починайте працювати.
Інструкція
1
Підберіть приміщення для магазина. При виборі орієнтуйтеся на цінову категорію свого товару. Для продажу одягу економ-класу і середнього рівня краще розмістити магазин поруч з поліклінікою і недалеко від зупинок громадського транспорту. Розраховуючи на клієнтів з підвищеним доходом, постарайтеся знайти місце в центрі, щоб туди було легко дістатися з будь-якого району міста.
2
Знайдіть постачальників продукції. Найпростіше це зробити через інтернет. Існує багато сайтів, які збирають і класифікують подібну інформацію. Порівняйте цінові категорії в різних позиціях, ознайомтеся з умовами доставки та оплати. Розпитайте знайомих, можливо, вони знають фірми, що займаються оптовими продажами товарів для вагітних .
3
Закупіть торгове обладнання та оформіть магазин. Придбайте манекени для демонстрації одягу і дзеркала на весь зріст. Встановіть зручні та просторі примірочні. Не забувайте про те, що вагітні швидко втомлюються, тому потрібно організувати місце для їх відпочинку. Пам'ятайте і про те, що за покупками з майбутніми матерями часто ходять чоловіки, для них потрібно організувати місце очікування.
4
Придбайте товар. Привабливість магазина для вагітних полягає в тому, що вони можуть придбати багато речей в одному місці. Подбайте про зручність своїх клієнтів. Крім одягу , потрібно закупити предмети особистої гігієни, косметику для вагітних , бандажі. Підпишіться на періодичні друковані видання для майбутніх мам і тематичні книги.
5
Якщо приміщення дозволяє, організуйте своєрідний клуб для вагітних мам. Це приверне в магазин нових, постійних клієнтів. Доброю допомогою в просуванні бізнесу послужить створення інтернет- магазина. Таким чином, вашими послугами зможуть скористатися жителі інших міст.
Жінка, в якому б становищі вона не знаходилася, завжди хоче виглядати красиво і стильно. Незважаючи на свою вузьку спрямованість, магазин для вагітних може стати дуже прибутковим видом діяльності, чемна те, як багато всього потрібно майбутнім мамам.
Вам знадобиться
  • - місце для магазину;
  • - товар для продажу.
Інструкція
1
Оберіть місце під свій магазин. Ви можете орендувати приміщення як в торговому центрі, так і в жіночих поліклініках або поруч з ними. Звичайно, останній варіант більш вигідний, оскільки ваш магазин буде перебувати в безпосередній близькості з цільовою аудиторією.
2
Вирішіть, що саме ви будете продавати. Можна зупинитися виключно на одязі для жінок. Але заходячи в ваш магазин, майбутня мама повинна знайти там все, що їй потрібно: верхній одяг, нижню білизну, біодобавки, натуральну косметику і багато іншого. Можливо, що навіть книги і різні журнали для майбутніх батьків стануть затребуваним товаром. Але не перевантажуйте прилавки. Якщо ваш асортимент стане збільшуватися, продумайте його розташування по зонам, щоб жінкам було максимально комфортно перебувати у вас.
3
Визначившись з видами товарів, знайдіть постачальників, у яких ви будете все це закуповувати. Тут вам також необхідно враховувати інтереси ваших покупців. Краще всього, якщо ви зможете запропонувати продукцію різної цінової категорії, щоб ваш магазин користувався популярністю у жінок з різними фінансовими можливостями.
4
Уважно поставтеся до підбору персоналу. Пам'ятайте, що ваші клієнтки - це особлива категорія, до якої іноді потрібно виявити підвищену увагу і терпіння. Природно, що продавці в вашому магазині повинні бути жінками. І краще, якщо вони на особистому досвіді будуть знати, що таке вагітність і пологи.
5
При вході в магазин зробіть красиву запам'ятовується рекламну вивіску. Домовтеся з завідувачами лікарями жіночих поліклінік, щоб вам дозволили розмістити там рекламний плакат або листівки. Також дайте інформацію про новому магазині для вагітних на спеціалізованих форумах і дошках оголошень в інтернеті.