Як знайти час для себе.

Часом здається, що ваше життя перестала вам належати - сім'я, робота й інші обов'язки поглинають її настільки, що іноді ми не розуміємо, куди ж зникає час ! Не дивно, що багато хто починає відчувати, що життя ніби проходить повз і не знають, що з цим можна вдіяти. За допомогою деяких порад ви зможете вибрати час для самого себе зустріти світ з новими фарбами.
Інструкція
1
Поїздка на роботу - найочевидніша можливість знайти час для себе. Звичайно, его вельми з натяжкою можна назвати вільним - або твої руки зайняті кермом, або ти стоїш в набитому вагоні метро або автобусі. У такій ситуації вам допоможе ipod: аудіокнига чи можливо улюблена музика додадуть такий заряд, який допоможе дістатися до роботи посвіжілі і енергійним. Навіть якщо послухати нічого, все одно це час можна витратити з користю. Спробуйте «поспостерігати за світом», зберігши розум абсолютно спокійним, розглядаючи все навколо таким, яке воно є. Всього кілька хвилин такого погляду на життя допоможуть висунути на передній план ваше внутрішнє Я і привести вас до нового, глибшого розуміння навколишнього світу.
2
Робіть паузи між завданнями. Часто ми намагаємося почати робити таку завдання, все ще думаючи про щойно завершеною. Це істотно знижує продуктивність, адже розумові процеси одночасно зайняті двома речами. Зробіть паузу між поточною і наступним завданням. Використовуйте це час для себе. Уявіть на кілька хвилин, що ви рятуєтеся від усього уявного шуму, яке ви робили, і створюєте всередині себе простір тиші й умиротворення.
3
У наш час нас дуже часто відволікають дзвінками або проханнями кудись сходити. Якщо ви хочете, що ваше час дійсно було таким, то вимкніть всі засоби зв'язку та зробіть все необхідне, щоб вас ніхто не потривожив.
4
Часом, отримавши від життя перепочинок, ми радісно стрибаємо, після чого тупо падаємо на диван і починаємо шукати пульт від телевізора. Від того, як ви будете використовувати отримане вами час , більшою мірою залежить, будите ви активно створювати це час в майбутньому.