Як позбутися від розчарування.

Життя людини складається не тільки з радісних подій. Йому доводиться стикатися і з її неприємними, хворобливими сторонами, наприклад, з сильним розчаруванням. Це дійсно боляче і прикро - розчаруватися в людині, який був вам доріг, до якого ви ставилися з щирою повагою, захопленням, навіть з любов'ю! І раптом він зрадив вас або скоїв інший негідний вчинок.
Інструкція
1
Звичайно, в будь-якому випадку спочатку вам буде боляче, неприємно від того, що вас зрадили. На якийсь час ви опинитеся у владі сильних емоцій, це зрозуміло і природно, адже людина не бездушний механізм! Але поступово емоції вщухнуть, і ось тоді постарайтеся спокійно і холоднокровно все обміркувати і зробити висновки.
2
Згадайте, що ви не перший і не останній чоловік, якому довелося випробувати розчарування. Так було, є і, на жаль, буде. Просто в черговий раз підтвердилася мудре прислів'я: «Не все те золото, що блищить». Ви обманулись в цій людині, таке могло трапитися з ким завгодно. Тому вселите себе: до цієї події треба поставитися як до неприємного, болючого, але корисному життєвому уроку, який збагатить вас досвідом.
3
Подумайте також ось про що: хороших людей у світі все одно набагато більше, ніж поганих. Вам же напевно і самому доводилося стикатися з прикладами безкорисливої дружньої допомоги, чути про такі прикладах. А скільки всюди випадків міцною, самовідданої любові, долає всі перепони, випробування! Це допоможе вам прогнати важкі спогади про людину, розчарувавшись вас.
4
Постарайтеся не терзати душу роздумами: а чому ця людина вчинила так кепсько, а чи немає тут і вашої частки провини. Навіть якщо ви самі вели себе не кращим чином, його негідного вчинку це не виправдовує. Він же міг відверто поговорити з вами, пояснити, що саме в вас йому не подобається або дратує. Якщо замість цього волів зрадити - чи варто така людина, щоб ви переживали, металися в пошуках своєї провини? Звісно, ні!
5
З головою підіть в роботу, постарайтеся знайти цікаве хобі, заведіть нових знайомих. По можливості змініть обстановку, рушайте в туристичний похід або зарубіжний вояж. Відвідуйте веселі вистави, концерти, спортивні змагання; ходите в гості до друзів, на корпоративні заходи. Зайнятість і нові враження - ось що вам зараз абсолютно необхідно. Це допоможе позбутися й від важких думок, і від розчарування .
Корисна порада
Найпростіший спосіб не розчаровуватися в людях - НЕ зачаровуватися занадто сильно і глибоко ... Для "профілактики" намагайтеся більш тверезо дивитися на людей і оцінювати їхні переваги.
12 серпня завершилися XXX Олімпійські ігри, які показали багато цікавого, відкрили нових чемпіонів і порадували глядачів чудовим шоу на честь відкриття та закриття цієї спортивної події. Для кожної команди ця Олімпіада стала по-своєму особливою. Російської збірної вона також принесла свої перемоги і розчарування.
Участь російських спортсменів на Олімпіаді принесло чимало сюрпризів як їм самим, так і їхнім шанувальникам. Більшість перемог і програшів були несподіваними для обох сторін. І, незважаючи на четверте місце в підсумковій таблиці ігор, росіяни виступили непогано, привізши з собою 24 золотих медалі, 26 срібних і 32 бронзовие.Удівітельной перемогою стали перші золоті медалі нашої країни, які принесла в скарбничку збірна з дзюдо. Перше золото виграв Арсен Галстян з Краснодара, який переміг у фіналі японця Хіроакі Хіраоку всього за 40 секунд. Другу золоту медаль завоював Мансур Ісаєв, а третю - Тагір Хайбулаев.Запомнілась для всіх і перемога чоловічої збірної з волейболу, яка виграла золото в боротьбі з бразильською командою. Що особливо приємно, оскільки останній раз перемогу в цьому змаганні вигравала збірна СРСР в 1980 году.Менее несподіваними, але не менш приємними стали золоті медалі наших спортсменок у синхронному плаванні, індивідуальному багатоборстві (Євгенія Канаєва) і спортивної ходьби на 20 км - Олена Лашманова фінішувала в даному змаганні з рекордним результатом - 1: 25.02. А ось золота медалістка в метанні молота Тетяна Лисенко здивувалася поставленому з першого кидка рекорду. Її досягнення становить 78,18 метров.І особливо приємна була бронзова медаль, яку завоювали російські баскетболісти. Перегравши у матчі за третє місце збірну Аргентини, вони в перший раз за всю історію Олімпійських ігор піднялися на п'єдестал почета.Неудачно наші спортсмени виступили в стрільбі і фехтуванні, де раніше майже завжди займали призові місця. Не виправдала очікувань і жіноча збірна з волейболу, межа якої став чвертьфінал і гра зі збірною Бразіліі.Аналогічная ситуація трапилася і з жіночої збірної з гантболу, яка завоювала золото на Олімпіаді в Пекіні. Вона також дійшла тільки до чвертьфіналу. Чи не порадувала гра борців вільного стилю. Ну і, звичайно, головним розчаруванням стала бронзова медаль королеви повітря Олени Ісінбаєвої.