Як організувати мережу магазинів.

Останнім часом набирає популярність така бізнес-тенденція, як створення мережі невеликих магазинів . Підприємці швидко зрозуміли переваги цього виду торгівлі: вони мають можливість вибирати постачальників, які можуть постачати товар досить великим оптом і готові піти на зниження цін. Це веде до того, що закупівельні ціни для мережевої торгівлі значно нижче, що дозволяє скоротити витрати.
Інструкція
1
На першому етапі вам необхідно придбати або взяти в оренду кілька приміщень під магазини. Об'єднайте їх в комп'ютерну мережу, щоб кожен відділ закупівель міг бачити, що було продано, обсяги продажів і наявність товарів на складі. Ваша торговельна мережу - не тільки точки, об'єднані однією торговою маркою, вони повинні мати єдиний асортимент, цінову політику і можливість поставки продукції з центрального офісу.
2
Знайдіть приміщення і розмістіть у ньому єдиний централізований склад, бухгалтерію і єдиний відділ маркетингу та реклами. Проведіть хорошу рекламну компанію, використовуючи для цього зекономлені кошти, які з'являться у вас за рахунок великих закупівельних знижок, що можуть скласти до 50% витрат. Надрукуйте рекламні буклети із зазначенням адрес решти магазинів мережі. Покупці, які потрапили до вас випадково, яким сподобалася якість товарів та обслуговування, повинні знати, де можна ще купити ваші товари.
3
Іншим джерелом економії може стати організація самообслуговування в мережі ваших магазинів . Тільки це дозволить вам скоротити штатну чисельність і заощадити до 30-40% на зарплаті персоналу. Проведіть маркетингові дослідження з урахуванням менталітету і поведінкової моделі тих покупців, які є вашою цільовою аудиторією.
4
Здійснюйте єдину фінансову стратегію. Всі торговельні підприємства вашої мережі не тільки матимуть загальне керівництво та концентровані фінансові ресурси, а й єдину підготовку кадрів. Керівники кожної торгової точки можуть мати можливість набирати і звільняти рядовий склад працівників, але на ключові позиції співробітників повинно призначати загальне керівництво.
5
Використовуйте не тільки той досвід, який можна перейняти з підручників. Вивчайте літературу з мерчендайзингу, маркетингу, фінансової звітності, технологіями реклами. Ознайомтеся з досвідом роботи інших мережевих магазинів , знайдіть відомості про цей вид діяльності в інтернеті, відвідайте спеціалізовані семінари.
Бути власником власного магазина при правильному підході до роботи дуже вигідно. Але ще прибутковіше мати цілу мережа в різних містах. Здається, що організувати її дуже затратно і складно, але існують різні хитрощі, які допоможуть це зробити без особливих зусиль.
Вам знадобиться
  • - бізнес-план;
  • - реєстраційні та дозвільні документи;
  • - приміщення;
  • - постачальники;
  • - співробітники ;
  • - реклама.
Інструкція
1
Щоб стати власником мережі магазинів, в першу чергу необхідно вибрати той товар, який ви будете продавати. Коли з асортиментом ви приблизно визначитеся, складіть бізнес-план майбутньої організації. В принципі, можна прорахувати витрати і доходи тільки для одного магазину, дані для всіх інших будуть приблизно однакові.
2
Зареєструйте вашу фірму в податковій інспекції. Найкраще відкрити товариство з обмеженою відповідальністю, а й індивідуальним підприємцям теж ніхто не забороняв відкривати торговельні мережі. Залежно від типу реалізованої продукції вам можуть знадобитися різні дозвільні документи.
3
Якщо коштів на відкриття одразу кількох магазинів у вас недостатньо, то спробуйте почати з організації роботи торгової точки в місці вашого проживання. Підберіть приміщення, зробіть там ремонт, встановіть торгове обладнання.
4
Укладаючи договори з постачальниками, відразу повідомте їм про ваші плани і обговоріть можливість надання вам знижок при збільшенні обсягів закупівель.
5
Підберіть співробітників. Щоб у майбутньому мережа функціонувала ефективно, вам знадобляться не тільки співробітники торгового залу, а й керуючий для кожного магазина. Для надання юридичних, бухгалтерських, збиральних та інших послуг ви можете звернутися за допомогою до спеціалізованих фірм, щоб не розтрачувати даремно на це зусилля.
6
Далі слід подбати про рекламу. Це можуть бути оголошення в місцевих засобах масової інформації, афіші, листівки, банери. Добре, щоб відкриття магазину стало очікуваним, гучним, що запам'ятовується. Особливу увагу слід приділити вибору назви мережі магазинів і розробці фірмового стилю. Якщо власних ресурсів у вас не вистачає, то це можна доручити брендингової компанії.
7
Коли перший магазин відкрився і почав успішну діяльність, ви можете приступати до організації наступного. Тільки тепер вам простіше буде отримати позикові кошти під бізнес-план або під заставу першого магазину.