Як взяти молодіжний кредит.

Молодіжний кредит - це пільговий вид кредит ованія молодих сімей, вік одного з подружжя в яких не перевищив 35 років, неповних сімей з дітьми, молодих людей, що не почали шлюб. Щоб його оформити, необхідно стати в чергу на отримання субсидії і після її надання банки, учасники програми «Молодим - доступне житло», видадуть відсутні грошові кошти на покупку житла.
Вам знадобиться
  • - документи для постановки на чергу для надання субсидії;
  • - пакет документів для отримання пільгового іпотечного кредиту.
Інструкція
1
Основним критерієм отримання субсидії на придбання квартири є нуждаемость в житло або в поліпшенні житлових умов, молодий вік і підтверджена документально платоспроможність, так як субсидія не може покрити всіх витрат, пов'язаних з придбанням житла, а банки готові надати відсутню суму тільки платоспроможним клієнтам.
2
Щоб встати в чергу на надання субсидії, зверніться з пакетом документів до регіонального Департамент житлової політики. Вам буде потрібно пред'явити: - паспорт; - свідоцтво про народження всіх дітей (якщо маються діти); - довідку про зарплату форми 2-ПДФО; - довідку про склад сім'ї; - акт обстеження житлоплощі за 5 років; - довідку про прописку; - довідку з місця роботи, яка підтверджує стаж.
3
Після того, як вас повідомили про виділення субсидії, зверніться з пакетом документів в один з банків, який бере участь в програмі «Молодим - доступне житло». В який саме банк потрібно звертатися, вас проінформують в Департаменті.
4
В банк буде потрібно пред'явити: - довідку про доходи; - довідку з місця роботи про стаж; - довідку з Департаменту про виділення субсидії; - довідку про склад сім'ї; - заява; - анкету.
5
Вигідність молодіжного кредит а полягає в тому, що він надається на великий термін і під більш низьку відсоткову ставку. А також у тому, що довідку можна пред'явити не тільки про доходи молодої сім'ї, самотнього батька або молоду людину, яка звернулася за отриманням кредит а, а й батьків, з якими ви проживаєте. У всьому іншому - це звичайний іпотечний кредит , який мало відрізняється від усіх видів іпотечного кредит ованія.
6
Терміни розгляду вашої заявки не перевищать двох тижнів, після чого банк винесе позитивне або негативне рішення про надання кредит а.