Як в'язати малюнок "косичка". Як в'язати шарф з малюнком коса відео.

Дивно і неймовірно, що звичайна нитка в майстерних руках перетворюється на дивну в'язану річ. Незвичайні візерунки, поєднуючись між собою, утворюють нові неповторні шедеври (светри та спідниці, шапки і шарфи). Дуже поширений такий елемент малюнка вироби, як « косичка ». Вона може бути широкою і вузькою, потрійний і подвійний.
Вам знадобиться
  • - пряжа;
  • - спиці.
Інструкція
1
Перед тим як приступати до створення вироби з візерунком « косичка », зв'яжіть для початку зразок. Для цього наберіть 12 петель. В основі лежить один принцип: 2 виворітні петлі, потім 8 лицьових, потім 2 виворітні. Наступний ряд в'яжіть за схемою малюнка. Повторіть таким чином 5 рядів. У шостому ряду виконайте 2 виворітні петлі, далі зніміть на третю спицю 4 петлі, пров'яжіть наступні 4 лицьові петлі і далі виконайте з третьої спиці 4 лицьові, які були пропущені. Завершіть ряд двома виворітними.
2
Наступні 5 рядів і зворотну сторону в'яжіть, слідуючи малюнку. Потім всі операції повторіть спочатку. У підсумку повинні вийти коси, які можна робити закрученими в ліву чи праву сторону.
3
Зв'яжіть візерунок « косичка з перемичкою». Вона виконується по точно таким же принципом. Тільки в цьому випадку наберіть для зразка 14 петель. Схема в'язання буде наступна: 2 виворітні петлі, 10 лицьових, 2 виворітні. Виворіт в'яжіть по малюнку. Виконайте так 5 рядів. Потім пров'яжіть в 6 ряду 2 виворітні петлі, далі зніміть за роботою 4 петлі на третю спицю. Після зніміть перед роботою на третю спицю 2 петлі і зв'яжіть 4 лицьові. Далі пров'яжіть 2 зняті лицьові петлі і потім 4 таких же. В результаті вийде косичка з перемичкою, тобто із закритою серединкою.
4
Для одинарної косички наберіть 10 петель і в'яжіть узор, слідуючи схемою: 2 виворітні петлі, 1 лицьова, 4 виворітні, 1 лицьова, 2 виворітні. Зв'яжіть по малюнку зворотний ряд. Виконайте 6 таких рядів. У сьомому ряду дотримуйтесь схемою: 2 виворітні петлі, далі 1 лицьову зніміть перед роботою, потім 4 петлі? за роботою, далі 1 лицьова. Пров'яжіть 4 виворітні попередньо зняті петлі, потім 1 лицьову і потім 2 виворітні. Виворітну сторону цього зразка виконайте по малюнку. Повторюйте операції через рівні проміжки.