Як почати працювати фотографом.

Фотограф - нині дуже затребувана професія. Гублячись серед безлічі професіоналів, новачкові буває вкрай складно заявити про себе і вибити місце під сонцем. Як же знайти роботу починаючому фотографу?
Вам знадобиться
  • - фотоапарат;
  • - портфоліо;
  • - диплом про закінчення курсів;
  • - досвід роботи;
  • - особистий сайт .
Інструкція
1
Придбайте професійну або хоча б напівпрофесійну камеру. Зрозуміло, хороші фотографії можна зробити і на «мильницю», проте, по-перше, вони будуть гірші за якістю, а по-друге, з аматорським цифровим фотоапаратом вас просто-напросто не будуть приймати всерйоз.
2
Зробіть собі відмінне портфоліо. Для цього почніть зі зйомок друзів (а краще - подруг, так як вони більш прискіпливо ставляться до своїх фотографій) і фотографуйте їх до тих пір, поки їм самим не сподобаються знімки.
3
Подумайте, чим саме ви хотіли б займатися: фотографувати вечірки, знімати весілля, портрети. Після цього почніть пропонувати послуги в обраній вами сфері, але поки безкоштовно. Домовляйтеся, щоб вас взяли на весілля друга фотографом , знімайте в клубах самостійно.
4
Потенційні клієнти також можуть запитати, яка у вас освіта і де ви працювали раніше. Ви можете закінчити курси фотографів, де вас навчать правильно вибирати композицію і налаштовувати світло, можете заради досвіду попрацювати фотографом для місцевої газети чи журналу. Однак якщо фотографії у вашому портфоліо якісні і оригінальні, це подіє на клієнта краще, ніж «корочки».
5
Зробіть собі сайт або групу в соціальній мережі. Викладіть приклади ваших робіт, напишіть приблизні розцінки, Рекламуйте свою групу і попросіть ваших приятелів вам допомогти. Дуже добре на потенційних клієнтів діють акції типу «весь березень дамам знижки».
6
Беріть участь у всіляких конкурсах фотографії - так про вас дізнається ще більше людей.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що якщо ви вирішили заробляти фотографією, вам необхідно зареєструватися в якості індивідуального підприємця, щоб у вас не виникло проблем з податковою інспекцією.