Як налаштувати оновлення сторінок.

В деяких випадках потрібно спостерігати за постійними оновленнями на конкретному сайті, наприклад, при роздачах коротких і красивих icq-номерів на варезних ресурсах. З цим завданням легко впораються доповнення для браузера Firefox.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення:
  • - Mozilla Firefox;
  • - доповнення Reload Every.
Інструкція
1
Щоб оновити інтернет- сторінку в браузері, досить натиснути клавішу F5 або Ctrl + F5 (перезавантаження сторінки без використання кеш-даних). Також оновити вміст вкладки можна натисканням сполучення клавіш Ctrl + R або натиснувши кнопку "Оновити" на основній панелі вашого браузера. Всі ці способи відмінно працюють, але не дозволяють оновлювати сторінку автоматично. Скористайтеся спеціальними доповненнями.
2
Для пошуку і завантаження доповнень необхідно у відкритому вікні браузера відкрити верхнє меню "Інструменти" і вибрати пункт "Додатки" або натиснути клавіші Ctrl + Shift + A. У вікні переведіть курсор до порожньої пошуковому рядку, введіть назву програми Reload Every і натисніть клавішу Enter. Назва цього доповнення легко запам'ятати, в перекладі з англійської означає "Перезавантажити кожні ...".
3
Потім натисніть кнопки "Встановити" і "Перезавантажити зараз". Після повторного відкриття браузера перейдіть до вкладки, яку слід оновлювати. Викличте контекстне меню (натисніть правою кнопкою миші на вільному просторі сторінки), виберіть пункт "Авто оновлення". У списку, що розкрився необхідно вказати кількість секунд циклу оновлення сторінок.
4
Для активації режиму "Авто оновлення" поверніться в контекстне меню і виберіть опцію "Включити". Почекайте деякий час, щоб перевірити роботу цього доповнення. В якості швидкої перевірки рекомендується встановлювати значення рівне 5 секундам, тому великі значення припускають довге очікування результату. Після перевірки змініть значення на потрібне, збереження налаштувань відбувається в автоматичному режимі.
5
Варто відзначити, що дана функція катуються оновлення кожної вкладки окремо. Для автоматичного оновлення всіх вкладок відразу необхідно перейти в меню доповнення та вибрати відповідну опцію.