Як включити тональний режим. Як переключити мобільний телефон у тоновий режим мтс.

Багато довідкові служби та телефонні служби підтримки використовують в своїй роботі інтерактивні меню. Щоб мати можливість скористатися таким меню, необхідно включити тоновий режим роботи свого телефонного апарату.
Вам знадобиться
  • - телефонний апарат з кнопковим пристроєм набору номера;
  • - бипер.
Інструкція
1
Перевірте, в якому режим е роботи знаходиться в даний момент ваш телефонний апарат. Натисніть кілька цифрових клавіш і послухайте, які звуки лунають з динаміка телефону. Якщо ви почуєте різної тональності «писк», значить ваш телефон вже переведений в тональний режим . Якщо ж при наборі номера з трубки лунають «клацання», телефон знаходиться в імпульсному режим е роботи.
2
Огляньте корпус вашого телефону. Якщо збоку або знизу ви виявите перемикач з написом Tone/Pulse або буквами Т/Р, для включення тонального режим а переведіть реле в положення Tone (T).
3
При наявності на телефоні спеціальної клавіші Tone натисніть її для перекладу телефонного апарату в тоновий режим набору номера.
4
У разі якщо спеціальний перемикач або клавіша на вашому апараті відсутні, тимчасово перемкніть телефон у тональний режим набору за допомогою клавіші «зірочка». Натисніть та потримайте в натиснутому стані в перебігу декількох секунд. Режим роботи телефону буде тимчасово змінено і ви зможете набрати номер в тональному режим е. Після того як розмова закінчиться і з'єднання буде скинуто, телефонний апарат автоматично повернеться до колишнього, імпульсному режим у роботи.
5
Якщо вам необхідно скористатися тональним режим ом набору номерів, а у вас в розпорядженні є телефон старого зразка з номеронабирачем у вигляді диска, використовуйте спеціальний пристрій - бипер. Наберіть номер потрібної служби допомогою дискового номеронабирача. Коли треба буде перевести телефон у тональний режим , прикладіть до мікрофона телефону бипер. Слідуючи вказівкам автовідповідача, набирайте потрібні цифри на клавіатурі біпера.
Зверніть увагу
Існують складні програмовані телефонні апарати, для перемикання режиму роботи яких потрібна знати спеціальну комбінацію клавіш. Якщо ви маєте справу з таким телефоном, не треба намагатися дослідним шляхом навмання підібрати потрібну комбінацію. Ви зіб'єте налаштування вашого телефону. В цьому випадку краще не експериментувати, а ознайомитися з керівництвом користувача телефону.
Корисна порада
При дзвінку в інтерактивну службу з мобільного телефону переводити його в тональний режим набору не потрібно - мобільні телефони і так працюють в тональному режимі.