Як вибрати брекети.

Ортодонтичне лікування - виправлення прикусу або кривизни зубів - проводиться за допомогою системи брекетів, яка дозволяє швидко, зручно та ефективно зробити вашу посмішку привабливою. Щоб вибрати брекети , слід враховувати не тільки їх лікувальний ефект, а й зовнішній вигляд, адже носити їх у роті доведеться досить тривалий час - від року і більше.
Інструкція
1
Металеві брекети - найперші ортодонтические системи, які почали застосовуватися для коригування. До їх недоліків відноситься невисока естетичність: система дуже помітна на зубах. До її плюсів можна віднести саму невисоку вартість і те, що між дугою і пазом брекета тертя невелика, що дозволяє скоротити час лікування.
2
Якщо у вас немає можливості часто відвідувати ортодонта, поставте на зуби саморегулюючу брекет-систему. Вона теж металева, але дещо дорожче звичайної, крім цього, профіль брекетів має велику товщину, що не дуже зручно.
3
За своїм естетичним достоїнств проміжне положення між металевими і майже непомітними керамічними брекетами займають пластикові. Вони дорожчі металевих, але дешевше керамічних систем. Виготовляються зі спеціального пластику, який ортодонти іноді змушені посилювати металевими пазами. На зубах пластикові брекети менш помітні, особливо в перший час. Поки ви їх носите, в пластикову поверхню вбираються харчові барвники, тому до кінця курсу лікування прозорий пластик може змінити колір.
4
Самими естетичними і непомітними після лінгвальних брекет-систем є керамічні брекети . Крім високої вартості до їх мінусів можна віднести більш високий термін лікування, оскільки тертя між дугою і пазами досить велике. Для зниження його використовують техніку остекленения керамічного паза або включення металевих пазів, що знижує естетичність. Крім того, зняти керамічну систему після завершення лікування досить складно.
5
Зовсім непомітною на зубах буде лингвальная брекет-система, яка кріпиться на внутрішній стороні зубів. Деякий час після її установки може порушитися дикція, але вже через пару тижнів все приходить в норму. До такого гідності, як абсолютна непомітність додаються деякі мінуси: висока вартість і ускладнений догляд за ротовою порожниною.
Корисна порада
Ви можете використовувати для лікування комбінацію двох брекет-систем, що знизить вартість лікування. Наприклад, поставити на верхню щелепу лінгвальні брекети, а на нижню - керамічні.