Як швидко і легко кинути палити. скачати підлогу МАКЕНА відмова від куріння mp3.

Нерідко у курців виникає думка кинути це заняття. Але як попрощатися зі шкідливою звичкою і не відчувати при цьому дискомфорту? Єдиної відповіді на це питання немає і бути не може, все залежить виключно від вашої сили волі і бажання розлучитися з нікотиновою залежністю.
Інструкція
1
Плавно скорочуйте кількість сигарет, якщо ви дуже довго курите. Кидати відразу небажано, ви будете не тільки погано себе почувати, але й станете нервовими і дратівливими. Змініть марку і фортеця сигарет. Наприклад, якщо ви курили легені, то перейдіть на супер легкі. Поступово ви залишите шкідливу звичку без особливих зусиль.
2
Купуйте безнікотинові сигарети. Вони завдають меншої шкоди здоров'ю, але це не означає, що курити їх можна по кілька пачок на добу. Вдавайтеся до їхньої допомоги тільки в крайньому випадку, коли терпіти більше немає сил.
3
Використовуйте пластир або електронну сигарету - це полегшить процес відвикання від згубного заняття. Нікотин буде надходити в кров в невеликих кількостях, тому вам буде легше відмовитися від куріння.
4
Якщо у вас є сила волі, а головне бажання, просто перестаньте курити в один прекрасний ранок. Не піддавайтеся похмурим думкам про сигарети. На прикрих випивайте чашечку кави або чаю, щоб чимось заманити себе. Не реагуйте і на провокації колег, які курять.
5
Клацайте насіння, горішки або розсмоктуйте карамельки, коли у вас з'являється бажання закурити. Це буде відволікати, тому вам буде легше переносити відмова від нікотину.
6
Займіться спортом. При фізичних навантаженнях дихання прискорюється, збільшується об'єм легенів, поліпшується вихід нікотинової слизу, що полегшує стан. Також ходите в сауну або в баню, допомагають і інгаляції дихальних шляхів парою. Чим швидше ви виведіть токсини з організму, тим краще ви себе будете почувати.
7
Приймайте седативні засоби. Зазвичай при відмові від куріння спостерігається тривога, підвищується агресивність або з'являється депресивний стан. Пийте відвар меліси, звіробою, пустирника або валеріани (2 ч.л. на 200 мл окропу).
8
Зверніться до лікаря, якщо ви не в змозі самостійно кинути палити. Вам підберуть спеціальні препарати, які знімають тягу до нікотину.