Як включити визначник номера.

Підключення послуги « Визначник номера» доступно клієнтам таких російських операторів, як МТС, «Мегафон» і «Білайн». Щоб замовити послугу, слід скористатися одним із сервісів або спеціальних номерів.
Інструкція
1
Якщо ви користуєтеся послугами компанії «Білайн», то зможете активувати « Визначник номера» за допомогою одного з двох номерів. Перший з них - це номер Ussd-запиту * 110 * 061 #, а другий - 067409061. Використання будь-якого з них є повністю безкоштовним. Зверніть увагу на те, що для коректного відображення всіх номерів після підключення визначника слід оформляти всю телефонну книгу в форматі +7.
2
Абонентам мережі МТС замовлення послуги доступний через таку систему самообслуговування, як «Інтернет-Помічник». Якщо ви захочете їй скористатися, зайдіть на офіційний сайт компанії МТС. У правій частині головної сторінки розташовується значок під назвою «Інтернет-Помічник», він забарвлений в червоний колір.
3
Клацніть по ньому, щоб зайти в систему. Однак попередньо необхідно буде отримати дані для входу (логін та пароль). Реєструвати логін не потрібно, оскільки їм вже за замовчуванням вважається номер вашого мобільного телефону. А пароль доведеться отримати, відправивши Ussd-команду * 111 * 25 #. Крім того, можна зателефонувати за номером 1118 (він безкоштовний).
4
Після того як додзвонитися, дотримуйтесь інструкцій на дисплеї мобільного телефону або голосовим інструкціям оператора. При установці пароля пам'ятайте, що він може складатися як мінімум з чотирьох символів (максимальне значення - 7). Варто відзначити, що при неправильно зазначеному пароле доступ до системи «Інтернет-Помічник» блокується на 30 хвилин.
5
Тим, хто є клієнтом оператора «Мегафон», немає необхідності спеціально підключати послугу. Визначник номера автоматично активується після того, як виконується реєстрація сім-карти в мережі. Однак знайте, що подібний визначник виявиться абсолютно марним, якщо у того, хто телефонує чи пише абонента на телефоні встановлений «Антивизначник номера».
З введенням в Москві двох кодових зон 495 і 499 у багатьох абонентів стали виникати проблеми при наборі номерів всередині міста. При цьому найбільше проблем стали викликати дзвінки з одного номера , який опинився в коді 499 на інший в тій же кодової зоні.
Вам знадобиться
  • - телефонний апарат;
  • - номер абонента, якому ви хочете зателефонувати.
Інструкція
1
Щоб зателефонувати з одного телефону з кодом 499 на інший, наберіть 499, а потім відразу номер абонента. Набирати вісімку і чекати гудка не потрібно. Після набору останньої цифри телефонного номера абонента ви почуєте довгі гудки або сигнал «зайнято».
2
Для дзвінка із зони 499 абоненту з кодом 495 порядок дій такий же, як при міжміському дзвінку в межах Росії. Наберіть вісімку, дочекайтеся гудка, потім код 495 та номер абонента. Але, на відміну від міжміського зв'язку, оплачувати цей дзвінок вам не доведеться.
3
Телефонуйте в інше місто або за кордон по телефону з кодом 499 в тій же послідовності, що і до поділу Москви на дві кодові зони. Для міжміського дзвінка наберіть вісімку, після гудка - код міста та номер абонента.
4
Наберіть вісімку, дочекайтеся гудка і потім 10, код країни, міста та номер абонента при дзвінку за кордон, у тому числі в будь-яку країну колишнього СРСР.
5
Постарайтеся уточнити, до якої кодової зони належить потрібний вам номер, якщо ви не впевнені, чи залишився він в коді 495 або перейшов в 499. Для цього зв'яжіться з контактним центром МГТС по телефону (495) 636-06-36 . Називати весь номер телефону при цьому необов'язково, достатньо перших трьох цифр.
6
Не забувайте про два кодових зонах, якщо ви телефонуєте на московський телефон, використовуючи префікс 495, і чуєте, що номер набрано неправильно. Спробуйте викликати того ж абонента, але з кодом 499.
7
Врахуйте при цьому, що при дзвінку з одного телефону в коді 495 на інший, можлива інша помилка. Порядок набору номерів всередині неї залишився колишнім: тільки сам номер абонента без префіксів. Якщо ж ви за аналогією з кодової зоною 499 наберете префікс 495 і номер абонента, що викликається, точно до нього не додзвонитися. Спробуйте спочатку набрати тільки номер. А якщо не вийде, а в самому номері нічого не переплутали, значить, він відноситься до коду 499 і дзвонити на нього треба з урахуванням цієї обставини.
8
Використовуйте міжміський формат також для дзвінка з телефону кодової зони 495 в зону 499. Наберіть вісімку, дочекайтеся гудка, потім наберіть код 499 та номер абонента, що викликається.