Як швидко бігати і не втомлюватися. швидко втомлююся при бігу.

Напевно в молодому віці ви замислювалися над тим, як навчитися швидко бігати і не втомлюватися при цьому, відчуваючи свою перевагу перед друзями. Швидкий біг особливо важливий для деяких видів спорту. Отже, вивчивши деякі методики і приклавши максимум зусиль, ви досягнете відмінних результатів.
Інструкція
1
Здійснюйте щоранку невеликі пробіжки на невеликі відстані. Чергуйте швидку ходьбу з інтенсивним бігом, намагайтеся стежити за диханням. Через два тижні, ви заробите хорошу витривалість завдяки пробіжок із збільшеною відстанню і зміною ритму.
2
Суміщайте регулярні пробіжки вранці з комплексом силових вправ, які допоможуть вам поліпшити найбільш важливі характеристики - довжину і частоту кроку. Встаньте прямо, одна нога повинна бути попереду другий на крок, руки з боків. Відштовхніться якнайсильніше виставленої вперед ногою і різко стрибну вперед, коліно другої ноги при цьому підніміть якомога вище. При приземленні не зупиняйтеся, відразу виконуйте другий стрибок, відштовхуючись вже протилежній ногою. Щодня виконуйте по 15-20 таких вправ.
3
Поставте ноги на ширині плечей, спина пряма. Присядьте якнайнижче і різко підстрибуйте вгору, при цьому піднімайте і тягніть руки. Намагайтеся підстрибнути якнайвище. При приземленні не робіть ніяких кроків, намагайтеся залишатися на місці. Після того як приземлилися в вихідну точку, знову підстрибуйте і витягайте вгору руки. Проробіть 15-20 даних вправ.
4
Вийшовши на вулицю, не слід відразу бігти, приділіть п'ять-десять хвилин легкої розминці, розробіть суглоби. Виконуйте найпростіші вправи: присідання, махи руками і ногами, розтяжка литок і обертальні рухи тулубом. Щоб участився пульс, пройдіться в прискореному темпі. Зробіть глибокі вдихи через ніс і повні видихи через рот.
5
Зверніть особливу увагу на дихання під час бігу, це допоможе вам бігати і не втомлюватися. Вдихи робіть носом, видихайте через рот. Завдяки цьому, легкі рівномірно насичуються киснем. Роблячи вдихи і видихи ротом, грудні м'язи і легені при цьому не розвиваються, а організм споживає значно більше кисню. Дихайте максимально глибоко, ритм повинен бути спокійним і розміреним.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2UF1HKhmXyg
Корисна порада
Придбайте в спеціалізованому магазині гарне спортивне взуття та форму. Кросівки з м'якою ортопедичної підошвою захистять ваші суглоби від ударних навантажень.