Як позбутися від скрипу.

Є безліч методик і порад як позбутися скрипу і як прибрати скрип назавжди. З цією проблемою намагаються боротися самими різними способами.

Мати в будинку або квартирі шикарний паркетна підлога - задоволення не з дешевих. Однак деякі помилково думають, що якщо постелити такий один раз, то це на все життя. Інші думають, що, постелити такий підлогу в своєму будинку або квартирі - це вирішення всіх проблем. Як говориться, постелив і забув. Таке судження часто призводить тільки до розчарувань. Як і будь-яка підлога, паркетна підлога має всі ті ж проблеми (звичайно ж, не постійно). Найголовніша з них - це скрип. З цією проблемою намагаються боротися самими різними способами. Є безліч методик і порад як позбутися скрипу і як прибрати скрип назавжди. Тим не менш, не варто приймати все на віру. Якщо запитати у знаючих людей, як позбутися скрипу, то більшість з них відповість, що потрібно повністю перестилали паркет, тобто робити все з самого початку. Але є й ряд інших способів.

  1. Наприклад, можна акуратно просвердлити в паркетній дошці отвір, рівну діаметру дюбеля. Дуже важливо, щоб воно було і ні більше, і ні менше його діаметра. Далі вставити сам дюбель. Сліди можна замаскувати шпаклівкою під дерево (на щастя, зараз їх величезний асортимент).
  2. Ще можна спробувати замість дюбеля в таке просвердлений отвір закачати клей-цвяхи. Тільки в цьому випадку отвір дольной бути поменше діаметром.
  3. Якщо ми використовуємо при видаленні скрипу другий варіант, то тут можна спробувати прогріти клей-цвяхи будівельним феном для поліпшення результату
  4. Або ж, замість клею-цвяхів, парафін теж впорається з цим завданням.

Так чи інакше, деякі з цих способів є досить дієвими і скрип йде практично на 95%. Зрештою, спробувати скористатися даними порадами цілком реально - вони не принесуть вам істотних витрат і не несуть будь-яких складнощів у їх здійсненні. Розібрати паркет і постелити його заново ви завжди встигнете, але чи варто робити подвійну роботу і витрачати безліч часу і грошей даремно, якщо можна знайти цілком коректну альтернативу, яка заощадить ваші кошти і ваш час.