Як завжди бути веселою людиною. Як бути веселою в компанії.

Веселі люди - центр тяжіння в будь-якій компанії, з ними легко і просто спілкуватися, після бесіди з ними настрій завжди піднімається. Усміхнена дівчина користується великим успіхом, ніж похмура красуня. Позитивно налаштована людина добивається всього, що запланував.
Інструкція
1
Здається, що у людини, яка посміхається і випромінює радість, в житті все йде чудово. Це не зовсім так. Просто стан людини має тенденцію збільшуватися. Тобто, якщо ви впали в депресію і тугу, далі буде тільки гірше, якщо ви нічого не зробите для виправлення ситуації. Так і з веселощами і радістю - неприємності відступлять, якщо ви відвернетеся від них і включіть смішну комедію.
2
Чи не прокручивайте постійно все, що трапилося поганого. Якщо вам нахамив перехожий, забудьте, як би вам не було образливо. Подумайте, хіба варто це інцидент того, щоб злитися і псувати собі настрій? Згадайте забавну кішку, яка намагається зловити сонячного зайчика, веселих малюків у пісочниці, та хіба мало радості в житті?
3
Вставши з ліжка вранці, підбігає до дзеркала і кричите: «Все чудово! Мене чекає прекрасний день! ». Пам'ятайте, що думки матеріальні, думайте про хороше. Уявляйте собі подумки вашу мрію, деталізуйте фантазію, тоді вона буде більш реальною. Ваші губи самі собою складуться в посмішку.
4
Усміхнений людина завжди гарний, а веселі люди привертають удачу. Радійте дрібницях і запам'ятовуйте забавні епізоди життя, щоб ділитися ними з оточуючими і близькими людьми. Поширюйте сміх і радість навколо себе.
5
М'язи обличчя, які «роблять» усмішку, активізують в мозку людини ділянки, які відповідають за відчуття щастя. Навчіться бачити у невдачах позитивні сторони. Наприклад, якщо ви не встигли купити модні чобітки на розпродажі, у вас з'явився час подумати, а чи потрібні вони вам взагалі. Якщо ви не отримали підвищення, у вас з'являється шанс удосконалити свою роботу і отримати більш високооплачувану посаду, ніж та, яку вам не дали.
6
Дивіться комедії і веселі передачі, у вас з'явиться набагато більше приводів для сміху і посмішок. Якщо вам сумно, почитайте анекдоти, хандра піде, як за помахом чарівної палички.
7
Вчіться бути веселим у друга-жартівника. Переймайте його манери і погляди на життя. Влаштовуйте свята без приводу, кличте гостей і запалюйте! Для вечірки купіть продукти, які дають відчуття щастя. З цим справляються: шоколад (ендорфіни), жирна морська риба (омега-3), брокколі (фолієва кислота) і молоко (серотонін). З таким набором вам точно буде весело вже через пару годин.
8
Будьте веселим завжди і всупереч усьому.
Зміст, як відомо, визначає форму. Хоча часом зміст залежить від форми. Коли то вважали непристойним висловлювання емоцій на людях. Вважалося, що людина повинна володіти стриманістю і приховувати всі свої проблеми далеко внутрі.Сейчас ж особливо важливо бути веселою людиною - і жити стане веселіше і простіше, і оточуючих ви будете підбадьорювати своїм позитивним настроєм. Але ж у всьому потрібно знати міру, якщо людина постійно сипле анекдотами, постійно жартує і когось підколює, це поведінка може швидко втомити кого завгодно. Таку людину можна назвати блазнем, а це не дуже-то вдячне покликання.
Інструкція
1
Жартувати не соромтеся, жартуєте чаші. Якщо у вас гарний настрій - обов'язково поділіться ним з друзями. Друзі оцінять і теж розвеселяться. А веселі друзі, в свою чергу, будуть заряджати веселощами і вас і піднімуть ваш настрій, якщо воно раптово впаде. Але пам'ятайте, потрібно жартувати так, щоб друзі сміялися разом з вами, але ніяк не над вами. Можете, звичайно, прикинутися дурником, творити безглуздості і нести всяку нісенітницю, але в такому випадку вам доведеться забути про хорошому положенні в суспільстві. Бути веселим - це не означає бути смішним. Хоча трошки подуріти іноді можна.
2
Смійтеся в обличчя труднощам, які нам підносить життя. Тримайте у себе в голові, що якщо труднощі переживати, сидячи на стільці і підпираючи сумну голову руками - краще від цього не стане. Потрібно вміти відволіктися, знайти цікаве заняття, в яке можна зануритися з головою. Тоді і нерви свої витрачати ви будете менше, і дивитися на світ з посмішкою вам буде легше.
3
Не бійтеся бути альтруїстом, допомагайте людям, навіть тим, кого ви в перший раз бачите. Ви ж помічали, напевно, що варто вам допомогти людині з його проблемою - на душі стає легше і спокойнее.Друзьям теж допомагайте, вони це оцінять. Тільки не перестарайтеся, інакше вони до вашої допомоги звикнуть. А ось простим знайомим, особливо тим, з ким у вас були натягнуті відносини, протягувати руку не варто. Уявіть, що один з ваших не надто хороших приятелів підходить до вас і несподівано для вас просить невеликої матеріальної допомоги. Він каже, що вас поважає, що ви його друг і припрошує вас, щоб ви дали йому в борг грошей. Можете ввічливо дати йому зрозуміти, що грошей ви йому не дасте. Швидше за все, ця людина просто намагається вивудити у вас гроші, а не зайняти. «Допомагаючи» таким людям один раз, чекайте їх у гості знову і неодноразово. Це я заявляю, виходячи з особистого досвіду.
Корисна порада
Бачите, бути веселою людиною не так складно, як здається. Дотримуйтеся цих простих порад, і ваше життя зміниться в кращу сторону.