Як швидко вивчити французьку мову. Як вимовляти французьку р.

Якщо ви взялися за вивчення французької мови , приготуйтеся до щоденною наполегливою занять - тільки така тактика принесе успіх. Сім годин на тиждень, витрачені на вправи і заучування слів, дозволять вам вже через кілька місяців читати прості тексти і спілкуватися з носіями мови .
Вам знадобиться
  • - підручники та робочі зошити;
  • - словник;
  • - фільми французькою з французькими субтитрами.
Інструкція
1
Якщо вас цікавить розмовна мова, зробіть упор на правильну вимову, вивчення конструкції пропозицій і поповнення словникового запасу. Нюанси граматики, тонкощі правопису і дієслівні форми, застосовувані лише в письмовій мові, можна залишити на потім.
2
Починаючи вчити мову з нуля, запишіться на курси. Виберіть невелику групу - в ідеалі від 4 до 8 осіб. Робота в групі стане хорошим стимулом - ви будете постійно порівнювати себе з іншими учнями і намагатися не відставати від них. До того ж, багато разів повторені і прослухані словесні конструкції краще запам'ятовуються.
3
Не прагніть знайти курси, де викладає носій мови . Початківцям краще працювати з російським викладачем, який зможе пояснити всі мовні нюанси. Якщо в майбутньому ви захочете удосконалити вимову, не завадять заняття з педагогом-французом - але не раніше ніж через півроку після початку вивчення мови .
4
Займайтеся щодня по півгодини, а краще по годині. У перервах між відвідинами мовних курсах тренуйтеся вдома - зубрите слова, пишіть невеликі диктанти, читайте тексти вголос.
5
Вивчаючи часи, обмежтеся чотирма найбільш поширеними в сучасній мові. Для усного спілкування і читання газет і журналів досить освоїти час сьогодення, просте майбутнє, минуле досконалого і недосконалого виду. Якщо ви хочете читати неадаптовані книги французьких класиків, знадобитися ще простий минулий час, який практично не вживається в сучасній мові.
6
Поповнюйте словниковий запас. Французькі іменники запам'ятовуйте разом з артиклями, що вказують на рід. Виписуйте слова на картки, які можна носити з собою і переглядати при кожному зручному випадку. Особливу увагу приділіть дієслів і прийменників, необхідним для управління ними. Заучуйте неправильні дієслова у всіх часових формах. Особливість французького мови в тому, що саме неправильні дієслова відносяться до найбільш вживаним.
7
Якщо у вашому місті є французький культурний центр, обов'язково запишіться туди. При центрі працюють кращі мовні курси різних рівнів, там можна здати іспити на володіння мовою та отримати відповідний сертифікат. До того ж, при центрі є бібліотека і фільмотека, влаштовуються свята і зустрічі з приїжджають французами.
8
Дивіться фільми французькою - занурення в живу мову дуже стимулює вивчення мови . Вибирайте картини з французькими субтитрами - так ви зможете не тільки чути слова, а й співвідносити їх з їх написанням. А ось російські субтитри не принесуть особливої користі - захопившись сюжетом, ви просто не будете слухати французьку мову.