Як вести себе з опонентом.

Найчастіше великі скандали починаються з невеликої сварки. Якщо ви не маєте наміру надовго зіпсувати стосунки з співрозмовником, слід знати, як поводитися з опонентом , щоб ви обидва могли вийти із суперечки гідно.
Інструкція
1
Не варто відповідати агресією на агресію, як би вам цього не хотілося. Зрозуміло, це найбільш природна реакція - у відповідь на «ти дурень» вигукнути «сам такий!». Однак якщо ви застосуєте подібну тактику, суперечка ваш триватиме ще дуже довго. Краще дійте за принципом айкідо. Суть цього мистецтва полягає в тому, що від ударів потрібно ухилятися, а не завдавати. Якщо ви спритно обійдете нападки співрозмовника і при цьому залишитеся ввічливим і доброзичливим, вони просто не наздоженуть вас.
2
Дайте вашому опоненту висловитися. Нехай він махає руками, бризкає слиною, метає громи і блискавки в вашу сторону - дозвольте йому випустити пар. Якщо вам здається, що подібний вираз емоцій занадто затягнулося, відволікаючи його несподіваною фразою. Запитайте, наприклад, у співрозмовника, де він купив такі прекрасні запонки, або попросіть його ради.
3
Уникайте оцінок дій опонента і намагайтеся більше говорити про свої почуття. Замість «Ти ж обіцяв вимити підлогу на кухні, чому ти ніколи не стримуєш своїх обіцянок?» Скажіть, що ви дуже засмучені, що син не вимив підлогу на кухні, адже ви так розраховували на нього.
4
Постарайтеся в суперечці знайти компроміс, а не з'ясувати, хто винен. Якщо до здачі річного звіту залишився один день, вже не важливо, хто вчасно не надав інформацію. Важливо розпланувати час, що залишився так, щоб звіт на наступний день лежав на столі у начальника. А вже після успішно виконаної роботи можна буде обговорити в спокійній обстановці, хто ж допустив помилку.
5
Найчастіше боязнь осоромитися змушує людей попри все відстоювати свою думку. Якщо під час суперечки вами опанувало впертість і бажання наполягти на своєму, подумайте, що ж вам дорожче: добрі відносини з опонентом або ваше самолюбство. І прийміть правильне рішення, як вести себе з співрозмовником.