Як виконувати домашнє завдання учням. поради учням Як виконувати домашні завдання.

Домашнє завдання грає величезну роль в навчальній діяльності школяра. Адже на уроках йому дають готові знання, які вимагають механічного запам'ятовування, зате вдома учень тренується застосовувати їх на практиці. Завдяки регулярному виконання домашніх завдань школяр може за короткий проміжок часу добитися значного прогресу в навчанні.
Інструкція
1
Не слід відкладати виконання домашнього завдання на пізній вечір - в цей час школяреві важко зосередитися: рідні вже вдома, дивляться телевізор і розмовляють, у дворі грають друзі, а то і зовсім починає хилити в сон. Завдання слід виконувати або відразу після повернення зі школи, поки отримані знання ще не забуті, або після того, як учень перекусить і трохи відпочине.
2
Для успішного виконання домашнього завдання учень повинен володіти необхідним теоретичним матеріалом. Перш ніж приступати до виконання вправи, школяреві слід переглянути конспект, продиктований в школі вчителем, згадати отримані відомості і лише потім приступати до виконання «домашки».
3
Робоче місце учня повинно бути зручним. Виділіть спеціальну полицю для іграшок і художньої літератури, щоб ці речі не лежали на столі і не відволікали дитини. Стіл повинен добре висвітлюватися, стілець - бути зручним.
4
Починати виконання домашнього завдання слід з самого складного уроку. Якщо школяр впорається з геометрією або об'ємним завдання м з російської мови, решта предметів підуть куди швидше.
5
Успішне виконання вправ повинно бути винагороджено. Після того як учень впорався з завдання м по одному предмету, він може відпочити п'ятнадцять хвилин, випити чашку чаю і з'їсти цукерку, послухати музику. Однак відпочинок не повинен затягуватися, інакше потім дитині буде складно знову взятися за роботу.
6
Батьки можуть допомогти школяру, розпланувавши його день. Маленькій людині ще складно управляти своїм часом, тому він може просто не помітити, що якщо він подивиться кілька серій улюбленого серіалу, у нього не залишиться часу на літературу. Грамотний батько або мати можуть запропонувати дитині розпорядок дня. Зрозуміло, цей захід повинен вводитися не в примусовому порядку, а за бажанням школяра. А бажання можна змотивувати, з характеру дитини.
7
З кожним роком навантаження в школах зростає. Батьки повинні стежити за тим, щоб, крім хорошого навчання, школяр встигав відпочити, погуляти на свіжому повітрі, зустрітися з друзями.