Як назвати агентство нерухомості. агентство нерухомості назви.

Більшість агентств нерухомості носять не дуже виразні, часом безликі назви. Почасти це пов'язано зі специфікою бізнесу, однак при грамотному застосуванні технік розробки назв гарне назву можна дати будь-якій організації.
Інструкція
1
Техніки розробки назв (нейминга) досить прості. Почати необхідно з аналізу цільової аудиторії, яка у випадку з агентством нерухомості буде залежати від вашої спеціалізації. Ви тільки продаєте квартири, або тільки здаєте їх в оренду? Або і те й інше? Чи займаєтеся ви оборудками з нежитловими будівлями, офісами і т.д.? Крім того, важлива цінова категорія нерухомості , яку ви продаєте або здаєте в оренду.
2
В хорошому назві повинна відображатися специфіка вашого бізнесу. Якщо ви займаєтеся угодами і з житловими, і з нежитловими приміщеннями (будинками), то навряд чи виправдано називати ваше агентство, наприклад, "Купи будинок!". Не варто підбирати і занадто абстрактне або безлике назва, тим більше, що таких назв дуже багато. Крім того, вони дуже швидко забуваються. Хтось може пройти мимо вашого агентства, побачити вивіску, а потім забути те, що було на ній написано. І він уже не стане вашим клієнтом, хоча міг би.
3
Важливо брати до уваги цільову аудиторію. Якщо ваше агентство нерухомості продає в основному недорогі квартири на окраїнах, то немає сенсу в назвах на кшталт "Еліт-Нерухомість". І навпаки, заможний клієнт не заходить в "Агентство доступного житла" Свій дім ".
4
Завжди варто перевірити по Інтернету, які агентства нерухомості існують поряд з вашим і як вони називаються. Ви повинні відрізнятися від них - в кращу, зрозуміло, сторону. Можна також зробити список назв цих агентств і показати його вашим знайомим, які користувалися послугами агентств нерухомості . Які з цих агентств їм відомі? Які назви вони самі вважають вдалими? Їхні думки варто взяти до уваги.
5
Як правило, після попередніх етапів можна почати придумувати свої назви. Придумайте їх приблизно десять, не менше, а потім методом виключення (знову ж таки можна враховувати думки ваших знайомих) залиште найкраще. Також варто перевірити кожну назву по пошуковикам - раптом агентство нерухомості під такою назвою вже існує?
Часто агентствам нерухомості дають непоказні, невідь виразні назви. Швидше за все, це пов'язано зі специфікою бізнесу, але при вмілому застосуванні методик розробки назв, можна дати звучну назву будь-якій фірмі.
Інструкція
1
Розробка назви називається неймінг. Для початку потрібно провести аналіз цільової аудиторії, яка буде змінюватися в залежності від спеціалізації вашого агентства нерухомості. Ви здаєте житло в оренду, або ще торгуєте їм? Робите і те й інше? Укладаєте ви угоди на оренду нежитлових приміщень під офіси? Також важливо враховувати ціновий номінал нерухомості, з якою ви працюєте.
2
У назві вашого агентства повинна відображатися специфіка напрямки вашого бізнесу. Не варто називати його «Продай дом!», Якщо ви займаєтеся угодами тільки по оренді нежитлових приміщень. Не потрібно називати агентство нудним, безликим назвою, яких вже греблю гати. Тим більше, що їх легко забути. Людина може пройти мимо вашого агентства, прочитати вивіску і не запам'ятати її. І ви вже втратите потенційного клієнта.
3
Зверніть увагу на цільову аудиторію. Якщо ви займаєтеся продажем дешевих будинків на околиці міста або села, то не варто називати агентство «Елітна нерухомість». Також і багата людина не стане заходити в контору під назвою «Доступне житло за прийнятними цінами».
4
Перевірте по мережі інтернет, які агентства вже існують поряд з вами, які вони носять назви. Адже ви повинні виділятися, мати назву краще, ніж у них. Складіть список цих агентств і покажіть кільком знайомим, нехай дадуть відповідь, з яким агентство м їм доводилося працювати? Які з них носять кращі назви? Які з них невідомі зовсім? Врахуйте їх думку при виборі назви.
5
Після дотримання попередніх пунктів можна починати придумувати свої назви. Напишіть їх мінімум десять, а потім починайте викреслювати. Залиште найпридатніші. А потім перевірте, чи немає вже зареєстрованих на цю назву агентств по інтернету. Якщо ні - реєструйте назва агентства і починайте рекламну кампанію.