Як вирізати об'єкт в Corel. corel draw обрізання одного іншим.

Графічний редактор Corel Draw є потужним інструментом для роботи з векторними об'єктами . При вмілому використанні програми шляхом комбінацій, обрізання і пересічення різних графічних об'єктів в ній можна отрисовать креслення будь-якої складності.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер з встановленим на ньому ліцензійним програмним продуктом Corel Draw.
Інструкція
1
Панель інструментів Corel Draw забезпечена рядом функцій для побудови різних геометричних фігур. Зрозуміло, набір їх досить обмежений. Для того щоб обрізати векторний об'єкт по потрібному контуру, побудуйте поруч інший об'єкт, по контуру якого передбачається обрізка. У представленому прикладі з п'ятикутника потрібно вирізати гострий трикутник. Для цього побудуйте, наприклад, п'ятикутну зірку, користуючись вкладкою «Багатокутник» на інструментальній панелі.
2
Накладіть новий об'єкт на той, який належить обрізати. Виділіть обидва об'єкти, обвівши їх інструментом «Покажчик» при натиснутій лівій кнопці миші. При виділенні декількох об'єктів на панелі властивостей вгорі відобразяться кнопки елементів формування: «Об'єднання», «Виключення», «Перетин», «Спрощення» і т.д. Також дані елементи управління об'єктами можна викликати з вкладки головного меню «Упорядкувати», вибравши з випав списку функцію «Формування».
3
Для обрізки об'єкта по контуру іншого, накладеного на нього зверху, виберіть кнопку «Виключити». В результаті об'єкт буде обрізаний за місцем накладення іншого, як і показано на прикладі.
4
Для отримання нового об'єкта, сформованого шляхом перетину декількох, виділіть всі об'єкти і натисніть на панелі властивостей кнопку «Перетин».
5
У підсумку виходить новий об'єкт, що є результатом перетину накладених один на одного об'єктів. Старі об'єкти при цьому залишилися незмінними.
Зверніть увагу
Для обрізки растрових об'єктів в редакторі Corel Draw передбачені інструменти «Форма» і «Обрізка». При їх використанні можна обрізати зображення як рамкою, так і за певним контуру. Але, в цілому, даний редактор більш функціональний при роботі з векторними об'єктами.