Як брати саб клас. Як взяти саб клас la2 god.

Завдяки системі під класів (subclass) будь-якому персонажу в популярній онлайн-грі Lineage II можна додати три додаткові професії. Розвиток персонажа в стані саб-класу уможливлює отримання ним унікальних умінь, а перший підклас відкриває шлях до подвійного класу. Тому будь-який гравець рано чи пізно стикається з необхідністю брати саб-клас.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет;
  • - аккаунт з персонажем на сервері Lineage II;
  • - встановлений клієнт Lineage II.
Інструкція
1
Розвивайте персонажа в стані основного класу для отримання ним 75 рівня. Охотьтесь на монстрів, а якщо вдасться зібрати групу - і на рейд-босів. Виконуйте одноразові і повторювані ігрові завдання (квести), в нагороду за які дається досвід.
2
Виконайте обов'язкові умови, необхідні для забезпечення можливості додавання саб-класу. Пройдіть квест «Еліксир Мимира» (або «Семена Хаосу», якщо персонаж належить расі «Камаель») або отримаєте статус дворянина. Другий шлях більш кращий, оскільки відкриває додаткові ігрові можливості і може бути поєднаний із загальним процесом розвитку персонажа. Для отримання дворянства зберіть 100 «Значків» однією з територій, що видаються за участю в «Битва за землю», а потім зверніться до NPC «Керуючий Землями».
3
Прокрутіть в локацію «Село Хто говорив Острова» з допомогою системи телепортів, доступною через NPC «Хранитель порталу», що знаходяться в кожному місті та селі. Знайдіть NPC «Реан» (він має статус «Керуючий Вибором Професії»).
4
Якщо ви не впевнені у пошуком потрібного NPC, відкрийте карту місцевості за допомогою натискання кнопки в панелі інструментів або поєднання клавіш Alt + M. Підійдіть до входу в будівлю, позначене на карті як «Музей». Від входу в «Музей» дотримуйтесь строго на північ (вгору по карті). Одним з NPC, що стоять уздовж групи будівель зліва, буде «Реан».
5
Візьміть саб-клас. Почніть взаємодію з NPC «Реан». У діалозі клікніть по посиланню «Додати підклас (створити заново)». Якщо умови для взяття підкласу виконані, відобразиться список доступних професій. Клікніть по потрібному посиланню. Підтвердіть додавання підкласу натисканням кнопки «Прийняти» у вікні запиту.
Зверніть увагу
Заздалегідь визначтеся з професією першого з додаються саб класів, оскільки саме вона буде покладена в основу подвійного класу, можливість отримання якого стає доступною після скоєння переродження основним класом.
Корисна порада
Якомога раніше починайте участь в «Битва за землю» для накопичення потрібної кількості значків.