Як швидше розморозити м'ясо.

Розморожування м'яса є досить тривалим процесом. В ситуації, коли потрібно терміново приготувати м'ясну страву, а часу на це дуже мало необхідно знати, як розморозити м'ясо за короткий проміжок часу.
Інструкція
1
Багато сучасних мікрохвильові печі оснащені функцією експрес-розморожування. За допомогою неї можна за короткий проміжок часу розморозити маленький Косок м'яса, наприклад, для приготування супу. Щоб розморозити його даними способом, візьміть глибокий посуд для мікрохвильової печі (саме глибоку, так як в процесі розморожування м'ясо буде виділяти велику кількість соку і води) і поставте на режим «розморожування». Через 5-10 хвилин ви можете використовувати продукт для приготування.
2
Якщо у вас немає мікрохвильової печі або в ній відсутня функція розморожування, скористайтеся іншим способом. В тазик або велику каструлю налийте воду кімнатної температури, але ні в якому разі не гарячу, і покладіть в неї заморожене м'ясо . Води має бути стільки, щоб вона повністю його покривала. Через 10-15 хвилин дістаньте м'ясо .
3
Вищеописані способи корисні тільки в тому випадку, коли вам необхідно розморозити невеликий шматок м'яса. Справа в тому, що дані способи розморожування призводять до вимивання і висушування природних соків м'ясного продукту, що робить його жорстким і сухим при приготуванні.
4
Щоб правильно розморозити м'ясо , покладіть його в чашку, накрийте вологим рушником і поставте в холодильник. Через 3-4 години м'ясо відтане. Головне достоїнство даного способу в тому, що воно не втратить свою природну соковитість.
Корисна порада
На жаль, сучасні побутові холодильники не здатні впоратися із завданням заморозки за короткий проміжок часу, тому м'ясо і заморожується, і розморожується нерівномірно - від краю до центру. Структура і смакові характеристики такого продукту суттєво порушуються. Щоб цього уникнути, перед заморожуванням розділіть великий шматок м'яса на кілька маленьких і розкладіть по пакетах. В такому вигляді вони і розморозяться швидше і рівномірніше.
Замороження м'яса - один з кращих способів для тривалого зберігання цього продукту. Однак, щоб під час приготування їжі він не втратив всі свої поживні та смакові властивості, м'ясо необхідно правильно розморозити.
Інструкція
1
Размораживать м'ясо слід в холодильнику на нижній полиці при температурі не вище 4 оС. Час розморожування залежатиме від ваги м'яса. Приміром, на 2-х кілограмовий шматок потрібні, як правило, добу.
2
М'ясо птиці слід помістити в ємність для розморожування зі спеціальною вставкою у вигляді решітки, щоб тала вода, в якій можуть водитися небезпечні бактерії сальмонели, які не вбиралася в тушку.
3
Інший спосіб розморозити м'ясо - за допомогою холодної води. При цьому, щоб корисні речовини не змивалися з продукту, його необхідно помістити в герметичний поліетиленовий пакет. А потім підставити під струмінь або опустити в ємність з холодною водою. Таким способом м'ясо розморозиться за 1-3 години.
4
Якщо м'ясо розморозити необхідно в найкоротші терміни, можна використовувати мікрохвильову піч. Покладіть продукт в керамічний посуд з кришкою і поставте в мікрохвильовку. Встановіть режим швидкого розморожування і дочекайтеся сигналу побутової техніки. Потім переверніть шматок і повторіть дію. Проробляйте це доти, поки м'ясо не стане м'яким. Майте на увазі, що відтаючи в мікрохвильовій печі, м'ясо втрачає вітаміни і мінерали.
5
Розморозити м'ясо можна і в мультиварці. Для цього потрібно прибрати з продукту упаковку, покласти в мультиварку і виставити на панелі режим «пар» на 5-10 хвилин. Таким чином збережеться більше корисних речовин.
6
Є ще одна порада - підставити заморожене м'ясо під включений вентилятор або залишити його біля відкритого вікна. Струмінь повітря сприятиме швидкому оттаиванию продукту.
7
відтанути м'ясо слід промити під проточною водою і відразу ж готувати. Не варто повторно заморожувати його. Це вплине і на вигляд, і на смак, і на корисні властивості.
8
Деякі господині заморожують свіже м'ясо великим шматком. Це сильно ускладнює їм задачу при відтаванні продукту. Краще перед тим як відправити в морозильну камеру, розділити м'ясо на невеликі порції і кожен шматок обернути харчовою плівкою.
Зверніть увагу
Правильно розморожений шматок м'яса має рівномірний колір, щільну консистенцію, вологу, еластичну поверхню. Крім цього, від продукту повинен виходити свіжий запах.
Корисна порада
Не рекомендується розморожувати м'ясо під теплою або гарячою водою. В цьому випадку втрачаються смакові якості продукту, псується зовнішній вигляд. Також на його поверхні розмножуються мікроби і бактерії. З цієї ж причини не рекомендують відтавати великі шматки м'яса на стільниці.