Як самому зібрати ноутбук. Як самому зібрати портативний комп'ютер.

В даний час на ринку представлені різноманітні моделі ноутбуків . Більшість користувачів знаходить собі модель за смаком. Але масова продукція не завжди може задовольнити покупця - або за своїми характеристиками, або за ціною. В цьому випадку можна самостійно зібрати відповідний ноутбук.
Вам знадобиться
  • - материнська плата
  • - сумісний процесор і оперативна пам'ять
  • - жорсткий диск
  • - матриця екрана
  • - корпус ноутбука
Інструкція
1
Основною деталлю будь-якого комп'ютера є материнська плата. Зібрати її самостійно дуже складно, та й не потрібно. Набагато простіше і дешевше вибрати готову. Яку саме - залежить від призначення комп'ютера. Якщо задача ноутбука - забезпечувати якісну графіку в комп'ютерних іграх, слід звернути увагу на материнські плати від настільних комп'ютерів. Великі габарити, вага, і високе енергоспоживання компенсуються можливістю установки найпродуктивніших процесорів. Вибирайте максимально компактну плату.
2
Якщо висока продуктивність не потрібна, можна використовувати материнську плату від ноутбука. Таку плату значно простіше живити від акумулятора, а час автономної роботи буде набагато вище. Для такої плати буде потрібно спеціалізований процесор і оперативна пам'ять. На жаль, їх не просто знайти в магазинах, і ціни на них досить високі. При покупці обов'язково перевірте сумісність компонент. Існує декілька стандартів процесорних роз'ємів.
3
Для створення легкої й компактної системи слід звернути увагу на Raspberry. Це одноплатний міні-комп'ютер розміром з кредитну карту. Його продуктивність не велика, але це з лишком компенсується малим енергоспоживанням і низькою вартістю. Крім того, на цій компактній платі вже розпаяний процесор, оперативна пам'ять, мережева і відеокарта, картрідер, а також передбачений порт для підключення сенсорного екрану.
4
Придбайте жорсткий диск. В ноутбуках зазвичай використовуються диски розміром два з половиною дюйма. Вони менше і легше стандартних, але їх ціна істотно вища. Для самостійної збірки ноутбука можна використовувати жорсткий диск стаціонарного комп'ютера. Його швидкодія набагато вище. Необхідно тільки передбачити досить ємний акумулятор для того, щоб забезпечити прийнятний час автономної роботи.
5
Придбайте матрицю, акумуляторну батарею і блок живлення. Зверніть увагу на спосіб підключення матриці до відеоадаптера. Батарея повинна забезпечувати автономну роботу комп'ютера. Чим більше електроенергії споживають компоненти системи, тим більш потужний потрібен акумулятор. Знайдіть відповідний корпус або виготовте його самостійно. Для виготовлення може використовуватися дерево або пластик. При використанні діелектричних матеріалів необхідно передбачити металевий захисний екран. Зберіть всі компоненти ноутбука в корпусі. Встановіть операційну систему.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=B-fFYNw8JQg