Як бути правильною дружиною.

Люди знайшли один одного, утворилася сім'я. А що ж далі? Правильно вибудувати відносини в шлюбі, зберегти любов і пристрасть, не перестаючи поважати свого партнера, досить складно. Багато що в цьому залежить від жінки.
Інструкція
1
Є жіночі якості, що залишаються цінними у всі часи: доброта і ніжність, жіночність і слабкість, гнучкість і мудрість, дбайливість, краса тіла і душі. Намагайтеся не забувати про це, вступаючи в шлюб. Жінка, навіть ставши дружиною , повинна залишатися загадкою для свого чоловіка, вміти його дивувати. Тоді вона завжди буде йому цікава. Прагніть до цього навіть у дрібницях: різні страви на сніданок, інша сервіровка, аксесуар та ін. Завжди стежте за чистотою, будьте акуратною. Адже ви - жінка, господиня, навіть якщо втомилися або погано себе почуваєте. Пил і безлад в будинку, брудне волосся, старий халат - непривабливе видовище для чоловіка, який, як відомо, любить очима.
2
Завжди з радістю, а не з докорами зустрічайте затримався чоловіка. Кидайтеся йому на шию, навіть якщо він з'явився о першій ночі. Побачите - чоловік стане приходити додому раніше. Щоб спонукати чоловіка на участь у домашньому господарстві, чітко формулюйте суть проблеми. Вказуйте, що готові зробити самі і що хочете від нього. Будьте емоційно відкритим, не приховуйте свого кохання, не порівнюйте свою половину з іншими чоловіками, якщо це порівняння не на його користь. Чоловіки люблять, коли їх цінують і вважають найкращими, незважаючи на всі наявні недоліки.
3
Не вживайте сльози для того, щоб домогтися від чоловіка бажаного. Чоловік здатний заспокоїти заплакану дружину, але якщо це буде повторюватися часто, його терпінню може прийти кінець. Адже жіночі сльози, незалежно від причини їх викликала, змушують представників сильної статі відчувати почуття провини. А «носити» таке відчуття довгий час здатний далеко не кожен чоловік.
4
Секс займає в житті чоловіка важливе місце. Врахуйте, що, спираючись тільки на секс, зберегти тривалі відносини навряд чи вдасться. Але з його допомогою можна побудувати довгий і щасливий шлюб.