Як позбутися від лущення шкіри обличчя.

Лущиться шкіра - проблема багатьох жінок. Однак не кожна точно знає, що слід робити, а деякі й зовсім пускають цей процес на самоплив. Якщо помітили, що шкіра почала лущитися, починайте її лікувати, якщо не хочете неприємних наслідків.
Інструкція
1
Насамперед, позбудьтеся від усіх коштів, до складу яких входить спирт, або які повинні діяти як подсушивающие і борються з жирним блиском. Зараз вам зовсім ні до чого зайві подразники шкіри, так як раз саме вони могли стати причиною сухості і лущення вашої шкіри. Так само відмовтеся від мила на користь гелів або пінок для вмивання із зволожуючим ефектом, тому що звичайне мило дуже сильно сушить шкіру і призводить до її дисбалансу, внаслідок чого з'являється лущення, подразнення та інші проблеми.
2
Так само озаботьтесь своїм харчуванням і способом життя. Найкраще виключити з раціону жирне, солоне, солодке, або хоча б зменшити їх кількість, замінивши на фрукти, овочі і молочні продукти. Порадьтеся з лікарем, можливо, справа зовсім не поганій погоді або милі - як правило, багато захворювань першим ділом відображаються на стані шкіри, а значить, потрібно поправляти здоров'я, а вже після братися за покупку зволожуючих кремів.
3
Коли вся шкідлива косметика прибрана, і ви впевнені, що проблеми не від вашого здоров'я, можна сміливо приступати за вибір корисних засобів по догляду за шкірою особи . Вам потрібні зволожуючі засоби саме для жирної шкіри, з урахуванням віку і, обов'язково, з поміткою «натуральна косметика». Крім крему обов'язково мають бути зволожуючі і отшелушивающие масочки для особи , а так же м'які скраби для вмивання. Знову ж, дивіться, щоб в косметиці не знаходився спирт.
4
Правильно і систематизоване використання засобів по догляду за обличчям - важливий пункт в лікуванні шкіри. Багато хто думає, що якщо намазати крем пожирніше з ранку, то ввечері робити цього не обов'язково. Привчіть себе очищати і зволожувати шкіру як мінімум два рази на день. Зволожуючий крем слід використовувати після кожного вмивання. Намагайтеся кілька разів на тиждень балувати себе масками, а ось парові ванночки на час виключіть. Так само запам'ятайте, що вмиватися гарячою водою не можна - вода повинна бути кімнатної температури.
5
Скористайтеся допомогою природи. Звичайно, різні косметичні засоби для зволоження - це добре і корисно, але куди як більшого ефекту можна досягти, взявши на замітку бабусині рецепти. Дуже добре зволожує і живить шкіру оливкова олія, і навіть вершкове. Маски з молочних продуктів і меду не тільки зволожують, а й заспокоюють шкіру, загоюють і вибілюють. Протирання кубиками льоду з відварів трав, чаю або фруктових соків збагачують шкіру вітамінами, тонізують і надають здоровий вигляд. Перераховувати можливості натуральних продуктів можна вічно.