Які розіграші підходять для друзів.

Друзі, на відміну від звичайних знайомих і сторонніх людей, у чомусь налаштовані з вами на одну хвилю. У вас напевно є загальні інтереси, схоже світогляд. Саме з друзями можна поділитися найпотаємнішим. А якщо вони ще й мають хороше почуття гумору, люблять і вміють жартувати, то гарний настрій і цікаве проведення часу вам гарантовано. Розіграшів і жартів можна придумати безліч.
Інструкція
1
Веселим і пам'ятним для одного може бути розіграш, пов'язаний з «телебаченням». Для цього вам буде потрібно домовитися зі знайомим фотографом або відеооператором, а також попросити кого-небудь зіграти роль режисера. «Режисер» підходить до вашого друга і пропонує пройти кастинг на зйомку в якійсь передачі. Фотограф робить знімки. А через якийсь час «режисер» зустрічається з вашим другом ще раз і каже, що він пройшов відбір і пропонує йому список питань (вони повинні бути цікавими, з подвійним змістом). Все це ваша компанія записує на відео. Через кілька днів можете зустрітися всі разом в якомусь кафе і подарувати диск одному. Якщо участь у телепередачі не було «зоряним» бажанням одного, то вашу жарт він оцінить.
2
Давно відомі, але все так само популярні розіграші , пов'язані з зовнішнім виглядом товариша. Якщо він не дуже уважний, то може пару годин походити з яким-небудь предметом (наприклад, жіночої брошкою), прикріпленою ззаду до светра або піджаку.
3
У компанії приятелів можете розіграти когось разом. Розітріть в руках кілька горілих сірників або папір. Свої руки «жертві», природно, не показуєте. Один з приятелів пропонує «піддослідному» показати фокус. А ви пропонуєте йому закрити очі, щоб не підглядати підготовку. І невимушено прикриваєте йому очі ... Фокус може бути вдалим чи ні - це не важливо. Головне - чорні вилиці товариша.
4
Просту, але не зовсім «зручну» жарт можна розіграти з одним по дорозі на автобус чи тролейбус. Ви спізнюєтеся і, звичайно, біжите. Ось в цей час виявіться трохи позаду і прокричите щось типу «Віддай, гад, гаманець» і т.п. Напевно, вас чекають зацікавлені погляди, прикуті до вашої парочці, і збентеження одного.
5
Необразливий, але запам'ятовується розіграш - лист-привітання. Це добре буде сприйнято, наприклад, на дні народження або в честь якогось свята. Берете листівку, придумуєте цікавий текст, набираєте його на комп'ютері і потім роздруковуєте на принтері на листівці. Підписуєте хоча б ім'ям Президента або ще який-небудь видатної особи.
6
Досить багато розіграшів пов'язано з комп'ютерами. Поширена і швидко виконувана жарт - маленький шматочок скотча, прикріплений до днища або колечку «мишки». Або більш «просунутий» прикол - нерухомий екран. Для цього відкриваєте на робочому столі якийсь файл, тільки не на весь екран. Потім зображення екрану копіюєте за допомогою функції «print screen", обробляєте в стандартній програмі "Paint" і зберігаєте. Після чого вийшла картинку робите зображенням робочого столу. Друг, природно, спробує закрити нібито відкритий файл і вирішить, що комп завис. Перезавантаження теж нічого не дасть. Кілька веселих хвилин вам гарантовано, тільки постарайтеся по ходу не пошкодити якийсь дійсно важливий файл.
7
Пам'ятайте, що жарт і розіграш можуть вважатися вдалими тільки в тому випадку, якщо сміються обидві сторони: і той, хто їх придумав, і той, хто опинився мимовільним об'єктом жартів. А для цього вони повинні бути веселими, але не образливими і не образливими. Смійтеся на здоров'я!