Як провести 1 квітня з родиною.

В день дурня жартувати можна над усіма - перехожими, знайомими, друзями, колегами і, звичайно ж, над рідними. Якщо ви плануєте провести цей день разом з сім'єю, приготуйте кілька веселих жартів, які розсмішать домашніх.
Вам знадобиться
  • - туалетний папір;
  • - конфетті;
  • - тісто з великою кількістю дріжджів;
  • - смішна начинка для пиріжків;
  • - велика собака.
Інструкція
1
Набейте шкарпетки черевик, чобіт і туфель родичів м'якої туалетним папером. Коли хтось із них збереться вийти, буде довго дивуватися, як це за ніч так збільшився розмір ноги.
2
Оголосіть, що сьогодні будете пекти смачні пиріжки. Замісіть звичайне тісто і поставте його в затишне місце. В іншій посудині зробіть масу з величезною кількістю дріжджів і залиште її на столі, вкритому клейонкою. Накрийте каструльку так, як ви робите зазвичай. Самі можете поки піти з кімнати, покаравши комусь із домашніх стежити за тестом.
3
Через кілька хвилин вас призвуть здивованими криками про неправильну опарі, яка ніяк не хоче припинити вивалюватися з посуду. Звичайно, прибирати цей «сюрприз» доведеться вам, але сміх і радість для всієї родини забезпечені. Не забудьте сказати рідним, що без пиріжків вони не залишаться, що у вас є гарне тісто, яке нікуди не біжить.
4
Але можна не зупинятися на досягнутому і придумати декілька варіантів смішний начинки для ваших печених виробів. Зваріть декілька пельменін, очистіть дрібні цибулинки, часник розділіть на зубчики. Ще можуть придатися чіпси, мармелад, зефір - все, що смачно, але начинкою для пиріжків зазвичай не є! Уявіть здивування рідних при кожному надкусиваніі чергового кулінарного виробу з сюрпризом.
5
Щоб ще більше розвеселити вашу сім'ю, насипте конфетті в капюшони їх курток і ветровок. Ось буде радість у перехожих, коли хтось із ваших рідних надіне цю деталь одягу на голову.
6
Є дуже прикольний розіграш, але він підходить тільки для власників цуценят або маленьких собак. Заздалегідь знайдіть дорослий, бажано дуже великий, примірник собаки такої ж породи і статі, як і ваш «дитинча». Домовтеся потихеньку з його власником, щоб ви вранці першого квітня на час помінялися вихованцями.
7
Звичайно, це повинен бути добре знайомий людина, що володіє почуттям гумору, а його собака повинна бути доброю і адекватною. Поки рідні бачать останні сни, заводите великого пса і забирайте вашого. Лягайте в ліжко і вдавайте мирно сплячим людиною. Скоро вас розбудять здивовані вигуки домочадців про чудесне перетворення.
8
Для більшого ефекту напередодні ввечері можна згодувати вашому цуценяті баночку «Растішка»! Діти точно повірять в магічну силу цього сирка.