Як фарбувати яйця.

Пасха є одним з найбільших православних свят, і традиції, пов'язані з ним, відіграють велику роль у житті віруючих людей. Наприклад, фарбування яєць, якої починають займатися за кілька днів до настання Святої Пасхи.
Вам знадобиться
  • - яйця;
  • - цибулиння;
  • - варений буряк;
  • - березове листя;
  • - порошкова фарба.
Інструкція
1
Зніміть з ріпчастої цибулі верхній шар лушпиння, покладіть отримане в каструлю і залийте холодною водою. Поставте посуд на сильний вогонь, доведіть до кипіння і зменшіть вогонь до мінімального. Відварюйте лушпиння десять-п'ятнадцять хвилин (чим довше ви тримаєте лушпиння на вогні, тим яскравіше вийде в підсумку колір яєць).
2
Остудіть відвар і покладіть в нього яйця . Поставте на вогонь, доведіть до кипіння і варіть не менш п'ятнадцяти хвилин. Викладіть яйця на накриту серветкою тарілку і дайте охолонути.
3
Відваріть яйця в чистій воді, візьміть варений буряк і натріть їй ще гарячі яйця . Для спрощення завдання ви можете вичавити з буряка сік і «спокутувати» в ньому яйця . Натуральний барвник залишить приємний бардовий колір.
4
Для отримання ніжного золотистого відтінку вам будуть потрібні березове листя. Покладіть їх у каструлю, залийте водою і варіть півгодини. Остудіть відвар, відправте в нього яйця (бажано білі) і варіть десять хвилин після закипання.
5
Скористайтеся спеціальною фарбою для яєць. Вона продається в продуктових магазинах, і придбати її ви зможете за тиждень до Великодня. Розчиніть порошок у воді, покладіть яйця і варіть десять хвилин.
6
Якщо ви хочете прикрасити яйця не тільки кольором, обв'яжіть їх перед варінням кольоровими нитками. Нитки повинні щільно прилягати до шкаралупи. Ви отримаєте незвичайний візерунок.
7
Прив'яжіть перед варінням до яйця м гілочку петрушки, скориставшись ниткою. Місце під листочками залишиться прокрашенние, і на яйця х буде чітко видна форма листа петрушки.
8
Змочіть сирі яйця водою, обваляйте в сухому рисі. Оберніть кожне яйце марлею і міцно зав'яжіть її ниткою. Далі варіть їх в будь-якому вибраному барвнику. У підсумку ви отримаєте кольорові яйця в цяточку.
Корисна порада
Після того як ви пофарбували яйця, протріть їх марлею, змоченою в рослинному маслі. Так ви збережете колір і його яскравість протягом довгого часу.