Як назвати будівельну організацію.

Кількість будівельних компаній збільшується з кожним роком, тому підприємцям стає все важче вибрати назву фірми. Перше, що почують потенційні покупці про вашу компанію, буде її найменування. Важливо дуже відповідально підійти до його вибору.
Інструкція
1
Приділіть вибору назви компанії належну увагу. На перший погляд може здатися, що найменування не так важливо для успішного розвитку бізнесу. Однак це зовсім не так, воно може стати відмінною рекламою або ж, навпаки, звести на «ні» всі ваші зусилля з просування будівельних послуг.
2
Влаштуйте мозковий штурм серед співробітників компанії. Такий прийом не обов'язково приведе вас до вибору назви, але точно полегшить цей процес. Нехай всі ваші співробітники зберуться в невимушеній обстановці і по черзі будуть вимовляти назви, які приходять їм у голову. Головне тут - повна відсутність критики: жодна пропозиція не повинно бути відкинуто або осміяно. Всі варіанти запишіть на листок або спеціальну дошку.
3
Проведіть відбір відповідних назв зі списку. Відразу викресліть ті з пропозицій, які повторюють назви компаній-конкурентів. Далі подумайте, які з варіантів найменше асоціюються з будівельною сферою і викресліть їх. Решта пропозиції перепишіть заново і проаналізуйте, чи підходять вони під наступні критерії.
4
Назва будівельної компанії має бути простим, недовгим і незабутнім. Не менш важливо його легке вимову. Погодьтеся, якщо назва компанії насилу вимовляє її директор, що говорити про клієнтів. Максимальна кількість слів - 3.
5
Не називайте компанію іноземними та незрозумілими словами, особливо, якщо ви збираєтеся писати назву кирилицею. По-перше, не всі клієнти зрозуміють, чим конкретно займається ваша фірма, а по-друге, вони навряд чи витратять свій час на те, щоб відшукати переклад.
6
Залишайтеся в рамках будівельної сфери, вибираючи назву. Людина, вперше почувши про вашу компанію, повинен відразу розуміти, що представляє ваша діяльність, чим ви можете бути йому корисні. Тому краще відмовитися від назв, в яких фігурують імена або прізвища засновників або директорів і абревіатури.
При відкритті нової фірми, в тому числі і комп'ютерної, потрібно придумати організації звучне такого назва. Це один з етапів реєстрації підприємства. Найменування компанії повинно нести в собі певне смислове навантаження, в той же час поєднувати оригінальність і легкість вимови.
Вам знадобиться
  • - перекладач;
  • - бланки анкет-опитувальників.
Інструкція
1
Правильно підібране назва організації - запорука успіху в бізнесі. Проведіть маркетингові дослідження на ринку комп'ютерної техніки. Проаналізуйте, на що робився акцент при присвоєнні компанії того чи іншого назви.
2
Деякі підприємці називають підприємства іменами близьких, але це небажано. Адже, приміром, організація з назвою «Олена» не несе в собі суть, яку ви повинні донести до споживача. При створенні найменування комп'ютерної техніки та електроніки можна застосувати ім'я відомого діяча, який вніс певний внесок при розробці комп'ютерів. Врахуйте, що застосування такого способу поіменного підбору повинен бути ефективним, так що не варто називати свою компанію абсолютно ніде не фігурують ім'ям.
3
Чимало таких бізнесменів, які займаються скороченням слів, тим самим доносять до покупця суть діяльності компанії. Наприклад, найменування «Компмаркет» легке до сприйняття, в той же час відразу зрозуміло, що в даній фірмі продаються комп'ютери. Тільки не зловживайте таким способом, не варто в назві застосовувати кілька скорочених слів. Адже найменування повинне бути не тільки звучним, але й легко читаним.
4
Найкращий спосіб - провести опитування споживачів. Враховуючи їх побажання, ви зможете вибрати найбільш відповідна назва. Комусь із покупців, можливо, прийде в голову дуже оригінальна ідея, яка надалі допоможе вам утриматися на ринку.
5
Деякі підприємства придумують найменування іноземною мовою. При цьому будьте уважні, адже звучну назву може означати не зовсім прийнятну трактування. Тому візьміть перекладач і перегляньте значення слів, які ви хотіли б застосувати до назви. Саме такий спосіб, як правило, і застосовують до вибору назви комп'ютерної фірми. Головне, щоб сенс не губився, тоді ваші шанси втриматися на ринку зростуть.