Як відключити вбудовану веб-камеру. Як подивитися хто використовує web камеру на ноутбуці.

Відключення вбудованої веб-камери на комп'ютерах, що працюють під управлінням ОС Windows, може бути виконано стандартними засобами самої системи і не вимагає залучення додаткового програмного забезпечення.
Інструкція
1
Викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в пункт «Панель управління» для відключення вбудованої веб-камери . Розкрийте посилання «Принтери та інше обладнання» і розгорніть вузол «Сканери та камери». Знайдіть рядок і мененм вбудованої камери і розкрийте цей елемент подвійним кліком миші. Застосуйте прапорець в рядку «Відключено» і підтвердіть збереження зроблених змін, натиснувши кнопку OK.
2
Поверніться до головного меню «Пуск» для здійснення альтернативного методу відключення вбудованої веб-камери і викличте контекстне меню елемента «Мій комп'ютер» кліком правої кнопки миші. Вкажіть пункт «Властивості» і перейдіть на вкладку «Обладнання» діалогового вікна. Розкрийте посилання «Диспетчер пристроїв» і розгорніть вузол «Пристрої для обробки зображень». Знайдіть рядок з ім'ям USB Video Device і викличте її контекстне меню кліком правої кнопки миші. Вкажіть команду «Відключено» і підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку OK.
3
В ноутбуках відключення і повторне включення вбудованої веб-камери може бути виконано одночасним натисканням функціональних клавіш F і Fn.
4
Перезавантажте систему і скористайтеся функціональною клавішею F8 (залежить від моделі комп'ютера) для переходу в режим BIOS. Перейдіть в меню безпечного завантаження і знайдіть вкладку або рядок з ім'ям Integrated Pereferia. Переконайтеся в тому, що не вибрана опція Integrated. Рекомендується також знайти свою камеру і вказати параметр Disabled. Збережіть зроблені зміни і ще раз перезавантажте систему для застосування обраного дії.
5
Відключення вбудованої веб-камери на комп'ютера, що працюють під управлінням ОС Linux, можна виконати спеціальної командою modprobe -r uvcvideoв терміналі.
Наявність відеокамери, підключеної безпосередньо до персонального комп'ютера або ноутбука, дозволяє забезпечити відеозв'язок з іншою людиною за наявності спеціальних додаткових програм. Часто буває так, що при запуску подібних програм відеокамера включається автоматично. Як же її відключити?
Інструкція
1
Якщо у вас встановлена операційна система Windows, скористайтеся стандартними засобами, якими оснащена дана система для відключення відеокамери. Для цього вам не знадобиться додаткова установка будь-якого програмного забезпечення.
2
Натисніть кнопку «Пуск» - тим самим ви викличете головне системне меню. Виберіть пункт «Панель управління», якщо вам необхідно відключити вбудовану відеокамеру.
3
Виберіть пункт «Принтери та інше обладнання», а далі пройдіть по посиланню «Сканери та камери».
4
Виберіть у вікні ім'я (назва) тієї камери, яку необхідно відключити, і два рази клікніть по ній лівою кнопкою миші. Поставте галочку навпроти поля «Вимкнути» і натисніть на кнопку «Зберегти» або «Ок». Таким чином, камера буде відключена.
5
Ще одним способом відключення є наступний. Натисніть кнопку «Пуск» - тим самим ви викличете головне системне меню. Виберіть у ньому елемент «Мій комп'ютер», натисніть на нього правою кнопкою та виберіть пункт "Властивості".
6
Перейдіть на вкладку «Обладнання», а потім виберіть посилання «Диспетчер пристроїв», далі пройдіть по посиланню «Пристрої для обробки зображень». У вікні, натисніть правою кнопкою миші по рядку «USB Video Device». Далі виберіть дію «Вимкнути». Збережіть свої дії, натиснувши на кнопку «Ок».
7
Якщо ви хочете відключити відеокамеру не так на персональному комп'ютері, а на ноутбуці, скористайтеся комбінацією клавіш Fn і F (при одночасному їх натисканні можна як відключити, так і включити відеокамеру).
8
Якщо на вашому персональному комп'ютері або ноутбуці встановлена операційна система Linux, відключення відеокамери можна зробити за допомогою спеціальної команди безпосередньо в терміналі - modprobe -r uvcvideo.
9
Якщо з якихось причин відключити відеокамеру самостійно не виходить, зверніться до знайомих або родичів, які розбираються в техніці. Розпитайте, як ви потім можете налаштувати заново відеозв'язок.