Як відзначити день народження взимку.

Комусь може здатися, що взимку набагато менше можливостей відзначити день народження , ніж в теплі місяці. Але якщо на вулиці мороз - це не привід сидіти вдома, просто вам і вашим гостям треба буде одягнутися тепліше, щоб включити в програму свята веселі зимові забави та ігри на снігу.
Інструкція
1
Якщо ви всерйоз стурбовані великою розважальною програмою, то перенесіть святкування на вихідні дні. Прекрасний варіант - поїздка на дачу, де є камін або піч, щоб гості могли зігрітися після веселощів на природі. Ви можете також орендувати котедж на пару днів де-небудь у передмісті. У таких котеджах зазвичай є сауна або лазня. Вам залишиться тільки придумати розваги та конкурси, захопити з собою продукти і лижі. Така можливість побути взимку на природі міським жителям випадає нечасто, і гості напевно запам'ятають це свято надовго.
2
Вам не потрібно буде самостійно придумувати розважальну програму, якщо ви звернетеся до професіоналів - фірмам, які організовують і проводять свята і ювілеї. Знайдіть в інтернеті сайт такої компанії і в розділі «Зимові свята» виберіть відповідну тему. Як правило, у таких компаній є власні стаціонарні майданчики, куди відвезуть всю вашу компанію. Замовити тематичну вечірку ви зможете і в приміщенні кафе чи ресторану, де буде проходити святкування дня народження .
3
Запросіть своїх гостей на каток. Майже у всіх великих містах вже побудовані катки, де весело провести час можуть не тільки діти, а й дорослі. Не біда, якщо хтось з ваших друзів не вміє кататися на ковзанах - він обов'язково навчиться. Після таких фізичних вправ можна посидіти з друзями в кафе, попити ароматного чаю і зігріваючого глінтвейну.
4
Навіть якщо ви не зможете вивезти своїх гостей за місто, не варто святкувати день народження , сидячи за столиками в ресторані. Щоб було дійсно весело, запросіть їх в боулінг або в пейнтбол-клуб. Деякі з них роблять іменинникам подарунки - безкоштовну екіпіровку і кулі, різні знижки. Азартне і захоплююче заняття нікого не змусить нудьгувати, а келих хорошого вина та поздоровлення від друзів піднімуть вам настрій.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=N2dgFfLAFPk