Як зробити масляний радіатор. масляний радіатор опалення зробити самому.

Масляний радіатор - це зручна, практична, безшумна пересувна батарея, здатна обігріти не тільки кімнату, але і в деяких випадках все приміщення (невелика). Масляні радіатор и вже досить давно увійшли в ужиток і сьогодні застосовуються, напевно, в кожній другій родині. Вартість такого обігрівача досить значима, але можна заощадити і зробити батарею самостійно.
Вам знадобиться
  • - ТЕН;
  • - електропровід;
  • - вилка;
  • - підставка;
  • - пластикова трубка;
  • - мережевий фільтр;
  • - флянец.
Інструкція
1
Придбайте простий ТЕН на ринку або на барахолці. Якщо є можливість, розпитайте у друзів і сусідів, може у них знайдеться зіпсоване обладнання. ТЕН необов'язково повинен бути робочим, в нашому випадку можна використовувати той пристрій, що потекло. Для процесу створення масляного радіатор а важливо, щоб на Тене був датчик терморегулятора.
2
Знайдіть трубу діаметром не менше 100 міліметрів. Вона буде служити обігрівачем. Врежьте з одного боку труби ТЕН, заваріть флянці іншу сторону труби, зробивши в ній невеликий отвір. Зробіть в отворі різьблення на 16.
3
Попросіть електриків або, якщо маєте відповідні знання, підключіть шнур і вилку для того, щоб можна було подати електричний струм до приладу належним чином.
4
Залийте в наявний отвір трансформаторне масло, яке можна придбати в будь-якому спеціалізованому магазині. Знайдіть підставку для свого радіатор а. Відмінним варіантом у зазначеному випадку буде будь дерев'яна дошка товщиною близько 3-4 сантиметрів, на яку необхідно закріпити радіатор за допомогою спеціального кріпильного матеріалу.
5
Знайдіть зручне місце для розміщення свого обігрівача. Для цього найкраще вибрати місце посередині кімнати, щоб вона могла повністю наповнюватися теплом. Також варто враховувати і віддаленість розеток, так як радіатор буде працювати від мережі. Підключіть спеціальний мережевий фільтр. Увімкніть виготовлену батарею в розетку фільтра.