Як змінити швидкість com порту. Як змінити номер порту.

Один з найстаріших стандартів послідовного асинхронного обміну цифровою інформацією - RS-232. Його реалізація в ПК виконана через спеціальний роз'єм - COM-порт. Незважаючи на наявність нових і більш швидких способів комунікації досі COM-порт знаходить застосування, зокрема - при роботі модему. Іноді при цьому необхідно робити синхронізацію швидкості прийому і передачі даних для уникнення втрати інформації. Встановити необхідну швидкість COM- порту можна як програмно, так і стандартними засобами ОС Windows.
Інструкція
1
При роботі з модемом зміните швидкість COM- порту в настройках параметрів пристрою. Для цього в меню «Пуск» виберіть пункт «Панель управління» і відкрийте ярлик «Телефон і модем». У вікні у вкладці «Модеми» виберіть пристрій і клацніть по кнопці "Властивості".
2
Перейдіть у вкладку «Модем» і у випадаючому списку «Швидкість порту для модема» встановіть бажану швидкість передачі даних для використовуваного COM- порту. Цей параметр не є показником максимальної швидкості з'єднання через модем. Але, змінивши значення, ви задасте швидкість сполуки, перевищити яку, модем при підключенні вже не зможе.
3
Для того щоб змінити швидкість іншого COM- порту, перейдіть у вкладку «Додаткові параметри зв'язку». Натисніть на кнопку «Додаткові параметри» і у вікні виберіть у випадаючому списку «Номер COM- порту» той пристрій, що вам необхідно використовувати для комунікації за допомогою модему. Слід врахувати, що дана можливість актуальна тільки в тому випадку, якщо ви фізично переключили кабель модема на роз'єм іншого COM- порту.
4
У вкладці «Додаткові параметри зв'язку» попереднього діалогового вікна властивостей модему натисніть на кнопку «Змінити умовчання». На екрані з'явиться вікно, перейдіть в ньому у вкладку «Загальні», де знаходяться елементи з параметрами виклику і підключення лінії даних. У випадаючому списку «Швидкість порту» задайте необхідну максимальну швидкість зв'язку для передачі даних через модем.
Зверніть увагу
Справжня швидкість обміну даними при роботі модему може бути істотно нижче, ніж встановлений вами показник. Це пов'язано з тим, що на передачу і прийом бітової інформації впливає велика кількість факторів, в загальному випадку знижують швидкість роботи. Зокрема, це може бути якість використовуваного кабелю, відстань від джерела до приймача і різні перешкоди на лінії.