Як вибрати літню коляску.

Виробники пропонують широкий вибір літніх колясок з відкритим кузовом для дітей від семи місяців до трьох років. Їх відмітні риси - невеликий діаметр коліс (у більшості), вага і компактність.
Інструкція
1
Виберіть підходящу модель. Якщо ви гуляєте з дитиною по рівній дорозі, сміливо купуйте «тростина». Кут нахилу спинки в таких колясках становить 160-180 градусів, що дозволить покласти малюка. В комплект може входити матрац, зручний капюшон, що захищає від сонця, дощовик і сумка. Часто ходите по магазинам? Підбирайте засіб пересування, в якому є велика сітка для товарів.
2
Перевірте стійкість конструкції. Погано, якщо спинка м'яка. Малюк, сидячи у візку, буде прогинатися як в гамаку, що неприпустимо. Віддавайте перевагу нейтральним кольорам, вони менше притягають світло і дитині не буде жарко. Зручно, якщо вподобана модель забезпечена регульованою підніжкою.
3
Оцініть параметри дитячого транспорту. Це важливо, наприклад, якщо у вашому будинку ліфт або ви часто виїжджаєте з малюком на автомобілі. Коляска повинна легко туди поміщатися, складатися одним натисканням кнопки і т.д. Якщо трансформувати її важко, відмовтеся від покупки, вам буде складно підлягає складати річ.
4
У якісних моделей є ятиточковий або триточковий ремінь безпеки, який охоронить дитину від випадання. У багатьох візках є тримач для пляшечки, оснащений фіксатором. Така деталь доречна в будь-яку погоду - малюки п'ють часто. В деяких конструкціях передбачений ігровий столик для того, щоб розкласти квіточки, брязкальця і т.д.
5
Прорахуйте, яку відстань вам треба буде подолати від квартири до вулиці. Жителям багатоповерхових будинків треба вибирати компактні, легкі коляски. Завдяки полегшеному механізму складання винести і занести назад конструкцію не складе труднощів. Модель не підійде, якщо місцевість пересічена - вам буде важко по ній пересуватися.
6
Запитайте у продавця, не вбудована Чи в коляску система вентиляції. Добре, якщо в комплекті є москітна сітка від комарів і мушок. Подивіться на колеса, якщо вони маленькі і зроблені з пластика - пересування по нерівній місцевості стане практично неможливим. Гумові деталі, які можна накачувати, зазвичай легше суцільних, але їх можна проколоти будь-яким гострим предметом. Зате на таких колесах нескладно їздити по будь-якій дорозі.
7
Зверніть увагу на коляски з полегшеною алюмінієвою рамою, у них порівняно невелика вага (не більше 7 кг). Такі моделі представлені багатьма фірмами-виробниками, тому вибір не обмежений якимось одним варіантом. Засіб пересування може бути укомплектовано і спеціальним водонепроникним чохлом для ніг дитини.
Зверніть увагу
Сфера застосування коляски-тростини дуже обмежена: в такій колясці маляті буде некомфортно спати. Модель погано захищена від негоди, невідь стійка.