Як вирощувати лілії.

Витончені і красиві лілії стануть прикрасою будь-якого саду. Догляд за цими квітами має свої особливості, але якщо передбачити всі можливі проблеми і вирощувати лілії відповідно до правил догляду, то результат перевершить всі очікування.
Інструкція
1
Оберіть цибулини. Визначтеся з сортом квітів і приступайте до вибору посадкового матеріалу. Цибулина лілії повинна бути великою і міцною, добре забарвленою (для деяких сортів). Щільна структура цибулини не повинна містити ознак гнилі. Цибулини з пророслими довгими пагонами теж краще не купувати - росточек повинен бути цілим і лише визирати з цибулини.
2
Виберіть підходящу ділянку. Грунт має бути добре дренувати, так як коріння квітів швидко загнивають при застої води. Вибирайте відкриті сонячні ділянки з невеликою тінню, без дерев і з рівномірно зволоженим грунтом.
3
Підготуйте грунт. Вирощувати лілії краще на родючих, поживних грунтах, тому перед посадкою удобрите ділянку гноєм або перегноєм. Грунт має добре пропускати вологу, тому щільну землю змішайте з піском - так вода не буде застоюватися. Мінеральні добрива у вигляді селітри, суперфосфату і калійної солі збільшать поживність грунту, можна додати трохи золи.
4
Висадите цибулини. Посадіть цибулини на глибину близько 10 сантиметрів. Зверху присипте місце посадки соломою або сухою травою. Забезпечте умови для зростання.
5
Поливайте лілії регулярно під корінь, намагаючись не потрапляти водою на листя. Мульчируйте посадки з метою збереження вологи, не розпушуючи грунт (щоб не пошкодити пагони). Регулярно удобрюйте грунт (розведеним у воді перегноєм, мінеральними комплексами), особливо недостатньо родючу. Молоді пагони необхідно захищати від весняних заморозків, а на зиму рослини необхідно вкривати. Просапуйте ділянки, видаляючи непотрібні бур'яни, які затінюють квіти і ускладнюють їх провітрювання. Час від часу підсапуйте лілії - це стимулює проростання додаткових корінців, від чого квіти стають більшими.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=G8uBOWLlpng