Як форматувати смарт. Як форматувати вимкнений телефон.

Форматування смартфона призведе до втрати всієї інформації користувача, тому варто випробувати всі можливі методи включення і виключення телефону до здійснення процедури форматування. Також рекомендується вийняти карту пам'яті, щоб уникнути її пошкодження.
Інструкція
1
У смартфонах Nokia використовуйте спеціальні коди для форматування апарату: - * # 7780 # - для відновлення вихідних налаштувань телефону без втрати даних користувача; - * # 7370 # - для відновлення заводських налаштувань з видаленням всієї інформації користувача.
2
При неможливості використання спеціальних кодів виберіть альтернативні методи форматування смартфона. Для кнопкового апарата - вимкніть телефон і натисніть одночасно клавіші «Виклик», 3 і *. Дочекайтеся включення екрану і введіть код (за умовчанням 12345). Дочекайтеся завершення установки.
3
Для сенсорних смартфонів, що працюють під управління Symbian 3, необхідно попередньо вимкнути апарат. Натисніть одночасно клавіші «Меню», «Включення», «Камера» і «Зменшити гучність». Дочекайтеся включення екрану телефону і вібрації апарату.
4
Для сенсорних смартфонів, що працюють під управлінням Symbian 9.4, також попередньо вимкніть телефон. Після цього натисніть одночасно клавіші «Виклик», «Відбій», «Включення» і «Камера». Дочекайтеся включення екрану і завершення процесу форматування.
5
Для сенсорних смартфонів з клавіатурою, що працюють під управлінням Symbian 9.4, поєднання клавіш буде іншим. Використовуйте клавіші «Стрілка вгору», «Пропуск», «Стрілка назад» і «Включення». Далі просто дочекайтеся реакції апарату.
6
Для смартфонів, вироблених компанією Samsung, попередньо вимкніть апарат. Після цього натисніть клавіші 8 і 0. потримайте, до моменту включення екрану. Після цього дочекайтеся завершення процесу форматування.
7
Для смартфонів Nokia на платформі Series 80 вимкніть апарат і дістаньте його акумулятор. Витягніть карту пам'яті і SIM-карт Поверніть акумулятор на місце та увімкніть телефон. Натисніть і утримуйте клавіші Ctrl, Shift і F при появі логотипу Nokia. Підтвердіть виконання форматування у вікні запиту системи і дочекайтеся завершення процесу.