Як виправити форму черепа. до Якого віку можна виправити деформацію черепа.

У дорослому віці виправити форму черепа можна, звернувшись до черепно-щелепно-лицевої хірургії, але для цього повинні бути функціональні свідчення - мікро- або макроцефалія, вроджені деформації черепа. Такі деформації з меншими витратами і безболісно можна виправити, коли людина перебуває в ранньому віці. Зверніться до лікаря, коли дитині виповниться місяці чотири.
Інструкція
1
Якщо у вашого малюка голова після народження має неправильну форму , то не варто панікувати - деформація, швидше за все, викликана проходженням через родові шляхи. У цей момент м'які кістки черепа дитини можуть бути стислі м'язами піхви, а їх краї - навіть заходити один на одного. Виправити це можна, не даючи його голові довго лежати в одній позі і повертаючи її набік під час сну. Використовуйте спеціальні ортопедичні подушки для новонароджених, щоб виправити виниклі в області потилиці і шиї викривлення черепа.
2
Виключіть можливість виникнення у малюка рахіту, при якому форма черепа також може деформуватися. Проконсультуйтеся з лікарем, якщо ви годуєте грудьми, щоб відновити порушений баланс кальцію в організмі. Для дитини на штучному вигодовуванні педіатр підбере відповідну молочну суміш.
3
До року форму черепа дитину можна спробувати виправити за допомогою масажу (остеопатія), в особливо важких випадках вас можуть направити на операцію в Російську дитячої клінічної лікарні, але це теж треба встигнути до того, як дитині виповниться рік. Існує як мінімум 10 груп, по яких діляться варіанти порушення розвитку форми черепа. Для діагностики та лікування кожної з них необхідний індивідуальний підхід, який може забезпечити тільки фахівець.
4
Чим раніше ви звернетеся до фахівців, тим краще. У більшості випадків операція проводиться в 4-6 місяців. При синдромі Карузо термін проведення операції підбирається з урахуванням індивідуальних особливостей розвитку дитини. Такий ранній термін обумовлений інтенсивним зростанням мозку в цей період і тим, що досягаються кращі косметичні результати - шви від операції будуть практично непомітні.
5
Перед проведенням операції вам буде потрібно провести і представити комп'ютерну томографію з реконструкцією черепа, висновок окуліста, іноді ЕЕГ або МРТ. В окремих випадках, за наявності підозри на певний генетичний синдром, буде потрібно генетичне висновок.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=SBQzhvLu928
Зверніть увагу
Причиною деформації кісток черепа вашої дитини може бути генетична патологія (сінастозний синдром). Пам'ятайте, що несвоєчасна корекція і лікування цих патологій може призвести до виражених косметичних дефектів, часткової втрати слуху і навіть утруднити психічний розвиток малюка.
Хлопчаки, та й не тільки вони, в дитинстві та підлітковому віці дуже часто люблять малювати всіляких фантастичних героїв, монстрів і, звичайно ж, черепа . Найчастіше дитина не знає, а батьки не можуть пояснити, як правильно будувати малюнок черепа , і в подальшому результат творчості зовсім не радує. Дотримуючись нехитрих правил можна уникнути поширених помилок початківців художників і намалювати череп людини майже, як справжній.
Вам знадобиться
  • - аркуш паперу;
  • - ластик;
  • - чорний олівець;
  • - простий олівець.
Інструкція
1
Варіант перший. Череп із закритим ротом. Візьміть аркуш паперу і простий олівець. Накидайте вісь симетрії. Для цього розділіть лист на 2 рівні частини по вертикалі тонкою лінією (не тисніть на олівець, лінію пізніше потрібно буде прибрати). Подумки розділіть вісь на три частини і у верхній проведіть пунктир, тим самим ви позначите лінію очей.
2
Почніть малюнок, намалювавши свого роду рамку у вигляді вікна. Намітьте лінії брів, підборіддя, скул, щелепи і місце, де буде ніс.
3
За наміченої лінії очей прорисуйте очниці, закрасивши їх усередині, намітьте ніс і черепну коробку. Штрихи повинні бути уривчастими і чіткими. Не старайтесь працювати відразу по всьому листу, прорисуйте спочатку ліву частину черепа , а потім аналогічно праву. Далі деталізуйте щелепу - виконайте промальовування зубів та інші дрібні частини.
4
Для того, щоб домогтися натуральності та реалістичності, має сенс поставити штучний череп перед собою або хоча б відкрити підручник анатомії, це дозволить вам правильно розмістити лицьові кістки і додати їм потрібний розмір.
5
Обведіть всі контури чорним олівцем або звичайною ручкою. Зітріть ластиком непотрібні лінії. Череп готовий. За бажанням можете заштрихувати тим же простим олівцем деякі його риси.
6
Варіант другий. Малюємо череп з відкритим ртом.Возьміте олівець і аркуш паперу. Намалюйте олівцем допоміжні лінії у вигляді того ж вікна, тільки його верхня частина повинна бути трохи під нахилом.
7
Вкажіть начерком місця скул, брів, носа і очей. Намалюйте голову, частина шийних хребців. Пам'ятайте про те, що підстава черепа не повинно бути плоским, намалюйте потиличні западини.
8
Намітьте у вигляді трикутної призми щелепу. Деталізуйте всі дрібні деталі і зробіть чорні заштриховки очей і трохи самої черепної коробки, а також області щелепи.
9
Прорисуйте нижню частину черепа так, щоб між щелепами була відстань. Чим більша ця відстань, тим більше буде розкритий рот черепа . Зверніть увагу на те, як зміщуються і візуально подовжуються кістки щелепи при відкритті рота, необхідно буде промальовувати і зчленування кісток.
10
Обведіть всі контури чорним олівцем або ручкою. Зітріть непотрібні лінії гумкою. Малюнок готовий.
Корисна порада
Пам'ятайте, при малюванні черепа емоційність його більшою мірою залежить від того, як намальовані бровние дуги, якщо вони у вигляді блискавки трохи приспущені вниз, то вираз буде злим і підступним.