Як відкрити салон манікюру.

Вирішивши відкрити власний манікюрний салон , не варто хвилюватися, що ви даремно витратите свої гроші і не зможете розкрутитися. Адже комплексний догляд за нігтями - це дуже затребувана послуга серед жінок. Маючи бажання і початковий капітал, ви з легкістю зможете почати свій невеликий бізнес.
Вам знадобиться
  • - стартовий капітал;
  • - приміщення під салон;
  • - необхідне обладнання та супутні товари;
  • - документи на дозвіл ведення діяльності.
Інструкція
1
Складіть бізнес-план по майбутньому салон у. Зробити це потрібно обов'язково, адже з нього ви зможете побачити необхідну суму на відкриття, очікуваний прибуток, кількість витраченого часу, розмір приміщення та інші дрібні деталі, якими не варто нехтувати.
2
Оберіть найбільш відповідне для салон а місце. Найкраще зупинити свій вибір в центрі міста, де багато різних бутиків та інших магазинчиків з косметикою. Вирішіть, чи будете ви будувати або купувати власне приміщення, а може, візьмете його в оренду. Зверніть увагу на те, що орендувати найкраще приміщення, переведені в нежитловий фонд, в іншому ж випадку вам належить витратити ще кілька місяців на отримання відповідних паперів, які дозволяють відкриття салон а в даному спорудженні.
3
Перевірте приміщення на відповідність усім нормам, постарайтеся нічого не упустити, адже від будь-якої дрібниці залежатиме безпека вашого салон а. Після цього сміливо вирушайте в пожежну службу та СЕС за дозволом на відкриття та ведення діяльності. Якщо ви збираєтеся продавати в салон е супутні товари, вам знадобиться додатковий дозвіл на їх продаж. Як тільки всі санітарно-епідеміологічні документи будуть отримані, можна переходити до наступного кроку.
4
Підготуйте приміщення до відкриття, зробіть у ньому косметичний ремонт і встановіть придбане обладнання. Обов'язково подбайте про дизайн кабінету, щоб клієнтам подобалася навколишня атмосфера, і вони відчували себе тут комфортно.
5
Укладіть договори з рекламним агентством на розміщення вивісок і щитків. Додаткову рекламу можна дати в інтернеті, журналах або газетах. Можна надрукувати буклети і залишити їх у великих торгових центрах, де постійно багато жінок.
6
Подбайте про співробітників, які будуть у вас працювати. Майстри повинні обов'язково мати медичну книжку і документ, що підтверджує професійну кваліфікацію. Якщо ви не змогли знайти відповідного для вас фахівця, організуйте спеціальні курси і на них навчіть новачка всім тонкощам манікюрного мистецтва.